Skocz do zawartości
Forum

Jak powinnam zacząć odchudzanie?


Gość a...m

Rekomendowane odpowiedzi

też właśnie dużo się uczę i mam podobny problem . Ja staram się znaleźć czas chodź 30 minut w weekend . wybierz swój ulubiony sport lub po prostu wybierz się na spacer z rodziną , znajomymi lub nawet z psem w ramach odpoczynku :) do tego racjonalnie się odżywiaj , 5 posiłków dziennie nie za dużych po prostu nie przejadaj się . ze słodyczy rezygnuj stopniowo chyba że nie masz problemu z odstawieniem , staraj się nie jeść smażonego i pij dużo wody , herbaty zielonej ( najlepiej żebyś napoi nie słodziła , oszczędzisz wtedy dużo kalorii) Mam nadzieję że pomogłam. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

ja zaczęłam od wykluczenia słodyczy z lodówki i zmuszam się do picia dużej ilości wody no i na początek suplement wspomagjacy wiem wiem łatwizna ale musze się wspomóc an poczatkowym etapie i już przemiana 2 razy szybsza Novoslim daje rade

Odnośnik do komentarza

Najlepiej zacząć od oczyszczenia organizmu. Wtedy metabolizm nabiera lepszego tempa i masz więcej energii do działania. Łatwiej będzie się ćwiczyć i myśleć przy nauce. Samo oczyszczanie może już zmniejszyć wagę o kilka kilogramów (ze mnie spadło 5kg). Woda, jak Ci podpowiadają, to podstawa. Czasem wydaje się, że coś by człowiek przegryzł, a tymczasem chce się pić i wystarczy wypić szklankę wody, a zachcianka znika:) Zastąp kolorowe i gazowane napoje czystą wodą, a to już dobry początek. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...