Skocz do zawartości
Forum

Środek wspomagający odchudzanie


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

DOkładnie w większości za efekty odpowiada dobra dieta no i oczywiści ćwiczenia dopiero później tabletki. Do tego każda z nas ma inny organizm więc i każdej znas potrzebne są inne tabletki Ja np potrzebowałam brać iq green z ekstraktem z zielonej kawy by przyspieszyć metabolizm. No także różnie to jest.

Odnośnik do komentarza

Ja tez byłam zrezygnowana bo żadne diety nie przynosiły efektów, ciągle waga stała w miejscu. Myślałam, że może to dlatego, że mam siedzący tryb życia. W pracy 9 godzin przed komputerem.... Dopiero jak kupiłam Foreverslim zaczęły się zmiany. Po pierwsze przeszła mi ochota na słodycze, a myślałam, że nie dam rady. Zaczęłam chociaż 3 razy w tygodniu biegać, po godzince. Już schudłam 5 kg, jeszcze 4 i koniec. Mam nadzieję, że nie będę miała efektu jojo...

Odnośnik do komentarza
Gość _miódnaserce

Nie ma lepszego skuteczniejszego a przede wszystkim bezpieczniejszego leku niż Novoslim Odchudzam się odką doszłam na studia i stosowałam rożne środki żeby się pozbyć nadwagi nie wszystkie były zdrowe a i tak nie przynosiły efektów Potem jak natknęłam się na Novoslim nie mogłam uwierzyć ze to może być tak proste :)

Odnośnik do komentarza

Ja po drugiej ciąży miałam już taką nadwagę że bez suplementu na odchudzanie by sie na pewno nie udało. Zamówiłam tabletki Foreverslim ze względu na to że ponoć doskonale blokują uczucie głodu. Je się tyle ile trzeba. Zaczełam stosować i odkryłam że to nie jedyna zaleta tego suplementu. Schudłam w ciągu 3 miesiący do figury z przed pierwszej ciąży !!!!

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś stosował suplementy z piperyną? Chciałabym poznać opinie osób, które rzeczywiście się z tym zetknęły, a nie posty hejterów pt. tylko dieta 700kcal i siłownia 24/7 ci pomoże lub zachęty od producentów różnych środków...

Odnośnik do komentarza

Mi udało się schudnąć dzięki Therm Line Fast i odpowiedniej diecie.Jem cztery małe i lekkie posiłki dziennie,do tego dwa razy dziennie biorę suplement,który pomaga spalać tłuszcz.Wspomaga również walkę z cellulitem.W ciągu miesiąca schudłam 6 kilo.

Odnośnik do komentarza
Gość sandra1220

Kazdemu kto szuka czegos skutecznego na pozbycie sie "oponek" na brzuchu (i nie tylko) proponuje jak najbardziej produkt ForeverSlim. Na poczatku nie bylam przekonana do tego ale fakt, juz skonczylam kuracje i nadal utrzymuje wage. Jestem z tego bardzo zadowolona, zreszta moj mąż również. 2 miesiace-11 kilogramow! Rewelacja! Powiem jeszcze ze zlego slowa na ten produkt powiedziec nie moge . Jak najbardziej polecam!

Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam, że bardzo sceptycznie podchodzę do informacji zawartych w sieci, są one w sumie anonimowe i ciężko je faktycznie zweryfikować, ale foreverslim brała koleżanka i tu efekty widziałam na własne oczy. Można powiedzieć, że pokrywają się z tym co jest napisane na forach. Właśnie dokonałam zakupu przez Allegro. Teraz tylko czekać za paczką i za 2 miesiące pochwalić sie swoimi rezultatami

Odnośnik do komentarza

dokładnie! nigdy nie wierzę w posty wychwalające jakieś suplementy albo hejtujące je na maxa, bo mogą to być posty od ludzi z konkurencyjnych firm. osobiście mogę powiedzieć, że sprawdziłam na sobie chyba wszystkie ziołowe środki na odchudzanie (z chemią dałam sobie spokój po bardzo nieudanej przygodzie z adipexem), więc tak... brałam green coffee, green tea, acaiberry i piperine forte. i właśnie te ostatnie najbardziej przypadły mi do gustu, co prawda trzeba trochę poczekać na efekt, ale jest wart tego. pieprz jest najlepszy, żadne herbatki czy kawki :D

Odnośnik do komentarza
Gość BarbaraWicka

Ehhh środki wspomagające odchudzanie. Ja to moze najpierw proponuje zastosowac sobie jakąs dietę ? odpowiednią ? oczyścić organizm , bo od tego się najpierw zaczyna , potem wprowadzać same zdrowe produkty ( mam na myśli gotowane warzywa, dużo owoców , mięso dwa razy w tyg. gotowane,rybke z grilla) co do soków Curratio , tak też je piłam ( tylko uwaga one nie kosztują mało , i dla przeciętnego kowalskiego mającego rodzine , dom na utrzymaniu będzie po prostu za drogi interes ). W tej chwili nie jest on na moją kieszeń , ale jeśli ktoś ma pieniądze to polecam . Choćby ze względu na to ,ze jest pyszny w smaku

Odnośnik do komentarza

Najlepsze są Foreverslm cena jest porównywalna do innych znanych preparatów na odchudzanie jednak te przynajmniej dla mnie były najbardziej efektywne. Przyspieszają metabolizm i zwiększają spalanie tkanki tłuszczowej dzięki temu schudłam 10kg po 2 opakowaniach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...