Forum Odchudzanie krok po kroku

Zatrzymanie miesiączki i wypadanie włosów po odchudzaniu

~h...l

~h...l

Witam. Mam 15 lat.Ważę 52kg przy wzroście 175.W przeciągu pół roku schudłam 21kg.Kwestia ćwiczeń i diety.Aczkolwiek niepoprawnie zbilansowanej diety.Miesiączka mi się zatrzymała i zaczęły wypadać włosy(w pewnym stopniu zaczęłam sobie z tym radzić).Dodam,iż spożywam jedynie ryby.Ćwiczę około godziny dziennie w tym pół na pół ćwiczenia siłowe i aerobowe.Nie spożywam więcej niż 800kcal.Potrzebuję stracić 3cm w talii.Przytrzymać dietę i ćwiczenia?Co robić?Pomocy! J.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Zszokowana aa

~Zszokowana aa

Czyli anoreksja puka do drzwi. Chcesz trenować ? Dieta musi być bogata w witaminy, najlepiej znajdz sobie dobrego trenera, który ustali z tobą diete ale z pewnością nie 800kcal, bo to zdecydowanie za mało. Poczytaj też o diecie Keto. Przy takim wzroście i mikro wadze nie sadze zebys miala co tam zrzucać. Musisz się zaakceptować.

~Olga.Mi

~Olga.Mi

Najważniejsze to być pod kontrolą lekarza. Ja np dowiedziałam się, że w schudnięciu przeszkadzają mi pigułki anty. Długo rozważałam ich odstawienie, ale niestety nie widziała innej szansy na skuteczne zabezpieczanie się bo ciąża nie wchodziła w grę. Znalazłam taką metodę albo ona mnie znalazła ;p teraz zabezpieczam się niehormonalnie kapturkiem diafragma caya. I mam poczucie że jestem chroniona a nie truje się, poza tym schudłam i odzyskałam libido ;)