Skocz do zawartości
Forum

Zatrzymanie miesiączki i wypadanie włosów po odchudzaniu


Gość h...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 15 lat.Ważę 52kg przy wzroście 175.W przeciągu pół roku schudłam 21kg.Kwestia ćwiczeń i diety.Aczkolwiek niepoprawnie zbilansowanej diety.Miesiączka mi się zatrzymała i zaczęły wypadać włosy(w pewnym stopniu zaczęłam sobie z tym radzić).Dodam,iż spożywam jedynie ryby.Ćwiczę około godziny dziennie w tym pół na pół ćwiczenia siłowe i aerobowe.Nie spożywam więcej niż 800kcal.Potrzebuję stracić 3cm w talii.Przytrzymać dietę i ćwiczenia?Co robić?Pomocy! J.

Odnośnik do komentarza
Gość Zszokowana aa

Czyli anoreksja puka do drzwi. Chcesz trenować ? Dieta musi być bogata w witaminy, najlepiej znajdz sobie dobrego trenera, który ustali z tobą diete ale z pewnością nie 800kcal, bo to zdecydowanie za mało. Poczytaj też o diecie Keto. Przy takim wzroście i mikro wadze nie sadze zebys miala co tam zrzucać. Musisz się zaakceptować.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze to być pod kontrolą lekarza. Ja np dowiedziałam się, że w schudnięciu przeszkadzają mi pigułki anty. Długo rozważałam ich odstawienie, ale niestety nie widziała innej szansy na skuteczne zabezpieczanie się bo ciąża nie wchodziła w grę. Znalazłam taką metodę albo ona mnie znalazła ;p teraz zabezpieczam się niehormonalnie kapturkiem diafragma caya. I mam poczucie że jestem chroniona a nie truje się, poza tym schudłam i odzyskałam libido ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...