Forum Odchudzanie krok po kroku

Tabletki odchudzające African Mango

~m...l

~m...l

czy tabletki African Mango wspomagające odchudzanie sa bezpieczne dla zdrowia ?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

grz

grz

Po co obniżać łaknienie, pomeczyć sie troche obcianjac 500 kcal dziennie i mamy takie chudniecie, że klękajcie narody

147819 grz Mężczyzna, 28 lat, aaa
~haniania

~haniania

Wypróbuję te tabletki i opiszę,po ostatnich mam złe wspomnienia,problem z wypróżnieniem,godziny w ubikacji.kupiłam wtedy Dicopeg i pomogło.

maria88

maria88

Po co się faszerować tabletkami - wystarczy odpowiednia dieta i ruch, a waga będzie spadać.

143367 maria88 Kobieta, 31 lat, Wrocław
~lola890

~lola890

Z tabletkami jest taki problem, że trzeba odróznić te które powodują efekt placebo a te które faktycznie coś pomagają ja np wiem ze tabletki z zieloną kawę wpływają na łaknienie czytałam o tabletkach iq green które mają tą zieloną kawę w sobie wiadomo najlepiej ćwiczyć i prowadzić swoją dietę ale czasem sie nie do wtedy można sięgnąć tylko po takie sprawdzone preparaty

~lola890

~lola890

No sprawdzony proszę czytać ze zrozumieniem… dużo dowiedziałam się o IQ GREEN dlatego teraz piszę, że jest sprawdzony produkt.

~doświadczenie mówi

~doświadczenie mówi

Jak nie ma samozaparcia i wytrwałości to żadne tabletki nie pomogą (to bzdury i naciąganie ), ŻP to najlepsza dieta i efekt gwarantowany. Z własnego doświadczenia mówię a nie że przeczytałam.

~lola980

~lola980

Ja też o tych tabletkach mówię w oparciu o własne doświadczenia… A o jakiej diecie mówisz na czym ona polega?

~doświadczenie mówi

~doświadczenie mówi

Ja też zażywałam tabletki z zieloną kawą i nie tylko, nie potrafiła bym dziś napisać ile i jakie super tabletki miały mi pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Jeśli nie zastosujesz do tego rygorystycznej diety to nic z tego, więc po co wydawać pieniądze na tabletki skoro wystarczy rygorystyczna dieta? ŻP to skrót by nie mówić brzydko (Jedz połowę ;) a tak na serio to stosuję 10 zasad- jak skutecznie schudnąć filmik znajdziesz na youtube działa.

grz

grz

10 rad, ok ale niestety ludzie sa ślepi na to i wolą łykać tabletki , bo łatwiej jest wydac 100 zł na zieloną herbatkę niż obciąć słodkości i różne dobrocia. Ludzie uwielbiają jeść i jak im to zabierzesz to się pochlastają. Schudnąć to banał:mniej jeść , no ale ale, głód jest niestety dla ludzi nie do zniesienia (miękkie kluchy). jeżeli nie potrafią zrozumieć, że zdrowie jest ważniejsze to ich problem, niech sobie nałożą tego ziemniaczka więcej. A jakby ktoś mądry powiedział, że to nie takie proste, to popatrzcie na kulturystów, 5-6 posilów wielkich z zachowaniem proporcji by tkanka tłuszczowa byla w zakresie 4-10% i weź tu buduj mięsnie. Taki przykład pokazuje, że ludzie mają większe problemy z dietą, a mam na myśli odpowiednie proporcje węgli białka i tłuszczy i wielu innych rzeczy o których by pisać przez kolejne 4 strony, więc mówienie, że nie działa dieta polegająca na spożywaniu mniejszej ilości kalroii, to jest po prostu brak szacunku do siebie i osób którym się to mówi. zasada 3 miesięcy idealnych: zero słodzenia , zero pieczywa, słodyczy ciastek, wszystko na parze, sporo warzyw i niedużo owoców i przy tym nie najadać się do końca, zawsze zostawić miejsce i odczuwać przez większość dnia lekki głód. Jeżeli po tych idealnych 100% 90 dniach ktoś powie, że nie schudł to przyjadę osobiście do tej osoby i przyznam z ręką na sercu, że jestem głupi i że przepraszam.
Proszę niech się wypowie ktoś kto się z tym nie zgodzi, bo chce posłuchać argumentów przeciw. Szczególnie chce usłyszeć opinie osób chcących kupić te herbatki.

147819 grz Mężczyzna, 28 lat, aaa
~julkamorszczuk

~julkamorszczuk

wszystko ładnie pięknie ale co one mają takiego w sobie ze zdecydowałaś się je kupić?

~ksieznaa

~ksieznaa

Poprzez swój skład obniżają łaknienie, dodatkowo nie pochodzą z Azji tylko ze Stanów co jest dość sporym plusem.

~julkamorszczuk

~julkamorszczuk

No dobrze ale jaki mają ten skład bo mi to dużo nie mówi co napisałaś..

~ksieznaa

~ksieznaa

no bardzo naturalny główne składniki to zielona kawa i kwas chlorogenowy.

~bulma

~bulma

Kilka postów wyżej masz przecie napisane… iq greeen z zielona kawą, zmniejszają łaknienie podobno

~kolorowamamba

~kolorowamamba

ciekawe co jest jeszcze w tych tabletkach prócz zielonej kawy że zmniejszaja łaknienie bo podobno sama zielona kawa do końca nie działa

~bulma

~bulma

Ja wiem czy tak do końca nie działa.. Kobiety piją ją samą hektolitrami więc jakieś efekty musi przenosić. Co do samych iq green na ich stronie piszą, że mają w sobie też kwas chlorogenowy on bodajże w yerbie występuje.

~konwalijkaa

~konwalijkaa

ty wiesz co z tym kwasem to jest coś na rzeczy ja już od wielu kobiet o nim słyszałam...

~bbbkkkgggiiik

~bbbkkkgggiiik

część
NIE KUPUJCIE AFRICAN MANGO tego producenta
http://africanmango.pl/

jest to wielki naciąganie
kupiłam 2 opakowania - brałam wg instrukcji rezygnując całkowicie ze słodyczy, cukrów a także zamieniłam pieczywo zwykłe na chrupkie.
NIC nie spadła mi waga ani kilogramowo ani w obwodzie.
Podobnie zakupiły ten produkt moje 2 koleżanki i to samo NIC!
Wyłudzają pieniądze.
Te opinie na forach za african mango że niby takie dobre są pisane przez nich samych
UWAŻAJCIE i nie dajcie się naciągnąć !!!