Forum Odchudzanie krok po kroku

suplementy na odchudzanie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Aron

~Aron

Tak jak najbardziej. Mnie udało się schudnąć przy Therm Line Man i zbilansowanej diecie. W ciągu czterech miesięcy schudłem 21 kg.

~mikołajka3

~mikołajka3

Jak dla mnie idealnym rozwiązaniem okazało sie zastosowanie foreverslim, jak dla mnie to super środek który jest bardzo skuteczny. To właśnie dlatego ze go zastosowałam udalo mi się zrzucić 12 kg

~dziubaska

~dziubaska

To zależy jaki preparat dla kogo.. Każdy ma inne potrzeby i inne problemy. Ja jakiś czas temu stosowalam amerykańskie tabletki iq green by zwalczyć moje łaknienie. POczytaj o nich może i Tobie sie przydadzą.

~sortowa

~sortowa

Skoro je stosowałaś to może powiesz mi gdzie można te tabletki dostać?

~dziubaska

~dziubaska

No Ja je zamówiłam na stronie producenta www.iqgreen.pl Wydaje się, że tam można dostać oryginalny produkt masz gwarancje, że ktoś nie wciśnie Ci jakiegoś badziewia zresztą lepiej dopłacić pare gorszy więcej i nie badź się o własne zdrowie! Pozatym teraz jest tam promocja na jedno opakowanie więc na prawdę wydaje mi się spoko wiem jak jest czasem ciężko, ale może warto się zastanowić.

~sortowa

~sortowa

O super! Dziękuję Ci bardzo zamówiłam jedno opakowanie za 99 zł czekam na przesyłkę i dam znać jak z efektami :)

Magda01011987

Magda01011987

Witam,
ja też z chęcią bym się dowiedziała czegoś więcej o tych suplementach.
Może jest tu ktoś kto używał któryś?
Moja mama kupiła ostatnio GreenActiv, wcześniej używała Slim coś tam i mówiła, że schudła 4 kg w miesiąc.
To bezpieczna granica, ale zastanawiam się czy w takim razie jest sens brania takiego środka?
Proszę o odpowiedź bo chciałąbym zrzucić ok. 6-7 kg a niestety nie mam czasu na siłownię :(
Pozdrawiam

162237 magda01011987 Kobieta, 31 lat, Warszawa
monika.kow79

monika.kow79

Witam. Trzeba pamiętać, że wszystkie suplementy powinny jedynie wspierać odchudzanie. Podstawą jest dieta i ruch. Dobry suplement powinien być jak najbardziej naturalny, dostarczać wartościowych mikroelementów oraz witamin, aby wzbogacić mniej różnorodną dietę. Odradzam osobiście stosowanie preparatów typu slim itp. Dobrze sprawdza się sok z młodego jęczmienia oraz chlorella. W szczególności chlorella zawiera dużo wysokogatunkowego białka, a tym samym dobrze hamuje uczucie głodu. Polecam sklep internetowy Start po Zdrowie. Na ich stronie znajdziesz dużo ciekawych informacji na temat tych produktów.

161526 monika-kow79 Kobieta, 39 lat, Lublin
jamichalina

jamichalina

Ja też odchudzałam się z greenactiv i udało mi się schudnąć 10 kg w 2 miesiące, więc uważam, że suplementy działają :)

Magda01011987
Witam,
ja też z chęcią bym się dowiedziała czegoś więcej o tych suplementach.
Może jest tu ktoś kto używał któryś?
Moja mama kupiła ostatnio GreenActiv, wcześniej używała Slim coś tam i mówiła, że schudła 4 kg w miesiąc.
To bezpieczna granica, ale zastanawiam się czy w takim razie jest sens brania takiego środka?
Proszę o odpowiedź bo chciałąbym zrzucić ok. 6-7 kg a niestety nie mam czasu na siłownię :(
Pozdrawiam

162843 jamichalina Kobieta, 49 lat, Kraków
~Kachna95

~Kachna95

Ja stosuje suplement z HCA, poczytać o różnych suplementach można na stronie Suplementyna.pl w materiale jak schudnąć. Koleżanka stosuje spalacz tłuszczu, też widziałam że jest o tym wpis na tej stronie.

~marysinka3

~marysinka3

Według mnie najważniejsze jest to aby być systematycznym i trzymanie się zmian jakie wprowadziło się w trakcie całej kuracji.Mi zmiany jakie wprowadziłam w trakcie kuracji z Foreverslimem pozwoliły na znaczną utratę wagi.Teraz też nie muszę się martwić ważę tyle ile powinnam.

~firenzza

~firenzza

Tym razem do odchudzania podeszła zupełnie inaczej byłam bardzo zmotywowana.W dążeniu do celu pomógł mi Foreverslim.Bardzo szybko uporałam się z nadwagą i do dzisiaj cieszę się sczupłom i zgrabną sylwetką.

~adriatyka

~adriatyka

Zgadzam się co do skuteczności Foreverslim. Wcześniej próbowałam pozbyć się nadwagi po ciąży za pomocą samej diety i niestety, efekt zerowy, po zastosowaniu foreverslim odchudzanie nie było już takie trudne

laurette

laurette

Ponoć suplementy nic nie dają. Nie wiem jak to do końca z tym jest. Ja biorę.
A co do wspomagania odchudzania, probowałaś zielonej kawy?

--

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome
L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

96807 laurette Kobieta, 24 lata, Kraków
~adriatyka

~adriatyka

Próbowałam ale nie w postaci tabletek tylko taką do zaparzania i niestety nie byłam w stanie znieść jej smaku.A Foreverslimw 100% spełnia swoje zadanie jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania.

~andżelina77

~andżelina77

Moim zdaniem ma, jeśli się go odpowiednio stosuje i z rozumem

~manisa

~manisa

Ja własnie skończyłam się odchudzać.Wspomagałam się tabletkami foreverslim.Schudłam 11 kg.Teraz aby nie było przykrego efektu jajo dwa razy w tygodniu chodzę na zajęcia z zumby

~Mariola NG

~Mariola NG

Ja akurat jak się odchudzałam to stosowałam Slimunoc i jestem bardzo zadowolona z efektów. W końcu jakiś środek okazał się naprawdę skuteczny

~Iga321

~Iga321

Udało się, schudłam 10 kg. Dieta Sandruni spowodowała, że schudłam i uzyskałam swoją wymarzoną sylwetkę. Bardzo ważne są regularne posiłki i nie podjadanie. Polubiłam warzywa. Więcej zaczęłam się ruszać i efekty widoczne :)