Skocz do zawartości
Forum

Jak można zgubić w szybki sposób parę kilo?


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

najszybciej to ograniczyć kalorie, najlepiej te niezdrowe. Jeść białko bo przyśpiesza metabolizm i ćwiczyć cokolwiek (najlepiej basen) bo ćwiczenia też lubują w przyśpieszaniu metabolizmu. A i nie zalecam za szybko tracić, powoli jest i zdrowiej i skuteczniej.

Odnośnik do komentarza
Gość miszcz123

srutututu. nie sluchaj sie tych co mowia by nic nie jesc. poprostu jak masz ochote podjesc cos niezdrowego to jedz owoce i warzywa. ale podstawowe obiady sniadania czy kolacje jedz. Ja cwicze juz 3 miesiace codziennie po 2-3godz kazdego dnia i schudlam 1,5kg. Nie pytaj ile ćwiczyc odpowiedz jest prosta. dobry trening to taki, ze pot scieka Ci z brwi az po oczy, po klacie i plecach. A na 2. dzien czujesz sie jak polamany. Oto cala filozofia odchudzania. haha :)

Odnośnik do komentarza

~miszcz123
srutututu. nie sluchaj sie tych co mowia by nic nie jesc.

Prawda, no ale to wiadomo, jednak 2 miesiace i 1,5 kg , ja bym raczej powiedział -4-5kg tluszczu +3-4 kg mieśni. Ale co niektórzy czasu nie mają ani chęci. żyć tak by być lekko głodnym zn zapottrzebowaine -300-500 kcal i da rade bez ćwiczeń.

Odnośnik do komentarza

[miszcz123] a no i wgl 2-3 h dziennie, jeżeli nie bierzesz anabolików to chciałbym zobaczyć wyniki Twojego badanie moczu . Daj czas na regeneracje, albo jak już to 1-2 h 4x w tyg, jeżeli nie wiążesz życia ze sportem to nie warto niszczyć stawów i sie przemęczać ;). A tak z ciekawości, co ćwiczysz i jak?

Odnośnik do komentarza

mam 50 lat i odkąd pamiętam się odchudzałam. Ostatnio tego nie robię, gdyż znalazłam u siebie przyczynę otyłości. Jadłam wszystko chyba co polecali: kawa zielona , cudowny specyfik , jak go zachwalano pozwoliły mi schudnąć, no właśnie , ile? nic, po ponad 5 tyg odstawiłam , diety , no specyfików nie wymieniam, ale to była katorga, jak kara za grzechy.Jakiś czas wstecz , gdy zostawiłam to wszystko i zaczęłam zmieniać siebie wiem, że wkrótce zajmę się swoim ciałkiem i to będzie skuteczne,. Przestań się katować, jesteś za młoda, więc skoro teraz masz problem co będzie później. Teraz nadwaga to maleńki ułamek prawdziwych Twoich problemów i przyczyn, które tkwią w Tobie , część z nich możesz sobie uświadomić , część odkryjesz w trakcie procesu przemian. To znacznie głębiej nż tylko poziom fizyczny , Twoje ciało. Czy naprawdę jesteś dla siebie, dla swojego ciała dobra?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...