Skocz do zawartości
Forum

Dieta, ćwiczenia a brak spadku wagi


Gość m...m

Rekomendowane odpowiedzi

Od miesiąca ćwiczę przeszłam na zdrową żywność, jadam minimum 4 posiłki dziennie zero słodyczy ale zamiast schudnąć przytyłam. Na siłowni panie od aerobiku mówią że to naturalne że zawsze na początku się tyje bo rosną mięśnie ale ile to potrwa? kiedy zauważę efekty?

Odnośnik do komentarza
Gość doświadczenie mówi

Nigdy się z czymś takim nie spotkałam, moim zdaniem w najgorszym razie waga powinna stać w miejscu, bo zamieniasz tłuszczyk na mięśnie. Może trzeba by się bardziej przyjrzeć Twojej diecie.

Odnośnik do komentarza

dobrze gadają trenerki. Ja miałem tak że na diecie odchudzajacej przybralem 4 kg ale poziom tkanki tłuszczowej spadl z 17 do 13 %. Powiem jeszcze, że ćwiczenia też powodują że miesnie zatrzymują wiecej wody (lepsze nawodnienie =leprze ukrwienie itp).
Zupełnie się nie martw. Poza tym jest jeszcze taki efekt obronny organizmu, musi się przyzwyzczaić do tego, że chudnie. za jakiś czas mozesz obciąć swoje kalorie np o 300 kcal. Żeby nie było to ja co rusz sie z tym spotykam, może co prawda z kobietmi o wadze ponizej 55kg ale na pewno moge powiedzieć że kobiety wysportowane są duuuużo cięższe niż takie same dziewczyny bez miesni a z bebechem. ćwicz cały czas, bo jeśli nawet na razie nie ma efektów wizualncyh to na pewno są zdrowotne: poprawa krążenia, mocniejesze kości, mieśnie, żyły i tętnice, samopoczucie, zdrowsze wątroby jelita itp ( z uwagi na inna diete). Ćwicz dalej i jedz. ja proponuje sie niedlugo przerzucić na 3 posiłki. Bardzo też polecam udać sie do dietetyka, żeby być pewnym że sie je wszystko to co trzeba.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...