Skocz do zawartości
Forum

Odchudzanie a odpowiednie diety


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dobry sposób na odchudzanie dobra dieta i suplement. Od miesiaca wspomagam się Foreverslimem i mam dietę i już 6 kg za mną oczko.gif moj metabolizm bardzo przyspieszył i chudne szybciej, waga ise nie zatrzymuje i co najwazniejsze nie mam efektu wielkiego brzucha po kazdym posilku.

Odnośnik do komentarza
Gość Babeloutte

Przestalam palić, przytylam w 4 lata 16,5 kg. W maju 2016 r poszłam do dietetyka, przepisał menu 1200 ccal/dziennie, 5 posilkow dziennie, jem wszystko ale kazda porcja nie może przekroczyć 120 gr tzn. na obiad 120 g mięsa+120 gr jarzyn. Żadnego podgryzania między posiłkami. Zanim zaczęłam jeśćwg dietetyka zrobiłam sobie dietę kapuścianą j.w. Przez 7 dni schudłam 5,5 kg i w następnym tygodniu zaczęłam prawidłowe odżywianie wg dietetyka. W menu jest wszystko - i wieprzowina i drob i wolowina i ryby, oraz dużo warzyw. Dziś po 18 miesiącach już mam 13 kg mniej, ktoś powiedziałby niewiele jak na tyle miesięcy, ja uważam ze idealnie gdyż mam 66 lat i skóra pięknie wróciła na swoje miejsce i "nie wisi". Moje ciśnienie jest w normie, nie mam problemu z choresterolem, "połykam" z psem dziennie pieszo (jeżeli pogoda pozwala) +-3 km czasami i 4. Prawie nie jadam słodyczy, ani między posiłkami.

Odnośnik do komentarza
Gość Eleonora.R

Metod na odchudzanie jest tyle ile ludzi którzy sie odchudzają.Dla mnie skuteczna metoda było zastosowanie diety ale nie jakiejś bardzo restrykcyjnej i do tego dodatkowo tabletki Foreverslim.Nawet się nie obejrzałam jak straciłam 14 kg.Mi się udało to innym na pewno tez się uda.

Odnośnik do komentarza
Gość biegusik

chyba nie ma diet idealnych, najlepiej po prostu jeść normalnie ale mniejsze porcje, może mniej słodyczy, mi pomogło picie colon slim, nie chciało mi się po nim tak jeść, lżej i zdrowiej się czułam i nie wymahało to ode mnie zbyt dużego wysiłku :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...