Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy się obawia efektu jojo. Kiedy skończę z Foreverslim mam zamiar utrzymywać racjonalną dietę. Kolejnym etapem będzie dla mnie trening - mam zamiar zapisać się na zumbę, a co z tego wyjdzie, to już zobaczymy za jakiś czas. Na pewno jestem nastawiona na zmiany i mogę potwierdzić, że foreverslim pomaga w utracie zbędnych kilogramów.

Odnośnik do komentarza

Każdy się obawia efektu jojo. Kiedy skończę z Foreverslim mam zamiar utrzymywać racjonalną dietę. Kolejnym etapem będzie dla mnie trening - mam zamiar zapisać się na zumbę, a co z tego wyjdzie, to już zobaczymy za jakiś czas. Na pewno jestem nastawiona na zmiany i mogę potwierdzić, że foreverslim pomaga w utracie zbędnych kilogramów.

Odnośnik do komentarza
Gość turecki_sweterek

zapytajcie się Wojtka, tego małego wariata :) bo potrafił on czynić cuda. pamiętam, że chyba do końca maja 2011 r. miał niezły brzuszek i w ogóle, a pod koniec czerwca już inny człowiek, tak jakby wyszczuplony. jak to osiągnął? trening, głodówka, alko i dragi? uchyl rąbka tajemnicy :)

Odnośnik do komentarza

Wcześniej próbowałam się odchudzać za pomocą jakiś tam ziołowych tabletek potem były tabletki z kawy ale niestety efekty były żałosne.W końcu znalazłam mój sposób na odchudzanie. Są to tabletki ForeverslimJestem bardzo zadowolona z tego w jak krótkim czasie można się pozbyć nadmiaru kilogramów.To dzieła na prawdę można schudnąć i to sporo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...