Skocz do zawartości
Forum

Dolna partia brzucha


Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobnie. Jestem wrecz bardzo szczupła a brzuszek niestety jest zarysowany i to mnie dołuje bo burzy całość tą idealną...

Ja postawiłam na dietę i zdrowe jedzenie przede wszystkim bo u mnie z tym łatwiej. Dodatkowo doradzam wizytę u dietetyka aby stworzyl specjalny"program zywieniowy" dla Ciebie. Wiesz co i w jakich proporcjach masz jesc to pomaga.

Poza tym kwestia sportu pozostaje... dieta to raz a ruch to niestety dwa. Bez tych dwoch wariantow ani mowy o zrzuceniu brzucha. Ja na to liczylam i sie przeliczylam dlatego jestem na tym podwojnym etapie (dieta+sport).
Ja sie staram wychodzic i biegac albo po prostu spacer ale dłuuuugi naprawdę 4 godzinny minimum. W weekendy to obowiazkowo natomiast w tygodniu gdy gorzej z czasem to robie w domu wlasny areobik badz cwiczenia niekoniecznie tylko na brzuch [jakies na pewno zawsze robie na brzuch]. Staram sie od pol godz do 1 godz codziennie cwiczyc sama.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...