Forum Odchudzanie krok po kroku

Problem z odchudzaniem

Tynusia235

Tynusia235

Witam , mam 14 lat , 163 cm wzrostu i ważę 62 kg . Chciałabym schudnąć od 7 do 12 kg . Bardzo mi na tym zależy , bo moja klasa mnie wyśmiewa typu " ale jesteś gruba " albo " świnka pepa " . Bardzo proszę o pomoc np. Pomoc w doborze ćwiczeń , bo mama jak słyszy o diecie to mówi , że nasza rodzina nigdy nie będzie się odchudzać .

133371 tynusia235 Kobieta, 17 lat, Bielsko-Biała

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ostra123

~ostra123

Cwicz z hodakowska , znam kilka młodych osób którzy naprawdę fajnie pochudli, do tego ma ona też dobre diety.

~xeniaa

~xeniaa

Pomyśl też o jakimś dobrym suplemencie diety! ;) To prawda, że one pomagają nie sugeruj się hejterami!

kasiamalinka

kasiamalinka

Może po prostu zamiast się odchudzać zacznij uprawiać więcej sportu? Bieganie, rower, zumba, fitness?

--

5 na 2

137225 kasiamalinka Kobieta, 45 lat, Kraków
~groszekzielony

~groszekzielony

Ćwiczenia to podstawa , i to bankowo , regularnie plus dobre odżywianie ja dodatkow dodaje do mojego jadłospisu zieloną kawę max , jestem zadowolona waga spada a ja mam dobrą energię.

~tobiaszowa

~tobiaszowa

Ja z kolei wybrałam Foreverslim, bo czuję po nich przypływ energii i sił do ćwiczeń. Co prawda stosuję dietę, ale nie tak rygorystyczną jak kiedyś. Właściwie jem wszystko, ale w małych ilościach. Cieszę się, ze dzięki tym tabletkom przeszła mi ochota na słodycze, a to było moja najwiekszą słabostka.

~gertafa

~gertafa

Ja miałam bardzo podobnie ćwiczyłam i starałam się utrzymać swoją dietę, ale niestety dużo podjadałam przez co wszystko trafiał szlak.. Poczytałam jak to rozwiazać i zaczełam brać tabletki iq green. Dzięki nim zmniejszyło mi się łaknienie i już teraz czuje, że dieta zaczyna działać ;)

~vandzia

~vandzia

Masz pdoobny problem do mnie a powiedz mi gdzie je kupiłaś bo przczytałam twój post i aż poszłam do apteki zapytać ale Pani nic o takich tabletkach nie wie :(

~gertafa

~gertafa

znajdziesz na allegro i stronie producenta ;) wystarczy się trochę posłużyć wujkiem google ;d

~jacuska

~jacuska

jednak chyba na stronie producenta iq green bedzie bezpieczniej ;) na allegro czasem jakiś szajs mogą sprzedać.

~helioska

~helioska

ja miałam problem z pilnowaniem mojej diety która jest bądź co bądź trudna.. i dzięki iq green udało mi się troszkę to zmienić a zamówiłam tak jak piszecie na stronie producenta

~dariakolanko

~dariakolanko

a to jest suplement czy co? bo ja jakos nie przekonana jestem jednak do takich roziwazan moze z iq green jest inaczej

~helioska

~helioska

tak iq green to sumpelent diety ale w pełni bezpieczny bo zrobiony z naturalnych składników więc nie masz czego się tam obawiać

~arkanon

~arkanon

Iqgreen nie jest do końca naturalne, patrz co bierzesz :D ale fakt co jak co tej chemi nie ma tam dużo bo też certyfikat, który ten lek ma też ma swoje jakieś tam dość rygorystyczne normy

~okienkowatola

~okienkowatola

masz rację skoro iq green ma jakiś tam certyfikat to musi być w gruncie rzeczy bezpieczne i w jakiś tam sposób naturalne.

~okienkowatola

~okienkowatola

certyfikat sprzedaży na całą unię europejskią.... poszukaj troche a nie na latwizne idziesz..

~elfka

~elfka

mówisz o naturalności iq green wszystko spoko tylko jaki one w gruncie rzeczy mają skład?

Ice_Girl

Ice_Girl

Chciałabym Ci jakoś pomóc ale nie wiem czy rozmawiałaś o tym z rodzicami, wizyta u dietetyka sądzę że byłaby najlepszym wyjściem :-) A jak mama nie chce to masz 14 lat jak piszesz i możesz z tym porozmawiać z pediatra. Próbowałaś?

135857 ice-girl Kobieta, 38 lat, Polska
~fiołkowa

~fiołkowa

te tabletki iq green maja kwas cga i zielona kawe podobno najbardziej naturalne na rynku maja niby jakiś tam certyfikat więc to chyba o czymś świadczy. Zresztą można to sprawdzić łatwo.

~juras

~juras

przypadkie tutaj trafilam i widze, ze dzieki temu chyba rozwiaze moj problem. Wazne jakies 84 kg co jest straszne w tym momencie chcialbym schudnac z 10 kg bo wygladam po prostu zle... I teraz szukam jakiegos preparatu ktory wspomorze moja diete. i mozliwe ze iq green moglo by tutaj sporo zdzialac. zobacze zreszta jeszcze to sprawa na ktorej mi zalezy wiec chce do tego wszystkiego się po prostu przyłożyć