Skocz do zawartości
Forum

Ciągłe lęki po śmierci wujka


arek26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam 26 i jestem facetem,zarejestrowałem się bo już nie daje rady .Ostatnio zginął mój wujek ,został potrącony przez samochód a co najgorsze musiałem pojechać i go zidentyfikować ,nie muszę chyba mówić jakie to było dla mnie przeżycie ,ale od tego zaczął się mój koszmar po pogrzebie zaczęły nachodzić mnie myśli że jestem chory na raka ,nie wiem czemu wmawiam sobie że właśnie tak jest ,moja mama mówi mi że mam nerwicę ogólnie wspiera mnie w sumie już w technikum miałem skierowanie do psychologa ale zlekceważyłem to .Nie mogę się odnaleźć po śmierci wuja tym bardziej że mieszkał ze mną ,a teraz wyszukuje ciągle w sobie choroby ,bolało mnie pod pachami wmawiałem sobie że mam raka węzłów chłonnych ,pobolewały mnie plecy to już mówię sobie że mam raka płuc już nie jadę rady ,byłem u lekarza i dał mi skierowanie na morfologie i prześwietlenie klatki piersiowej ,przeczytałem w internecie że po morfologii nie da końca można wykryć raka ,już sam nie wiem co mam robić ,strasznie schudłem ,chodziłem na siłownie i byłem atletycznie zbudowany a teraz jestem chudy ,jeszcze napiszę że pani doktor stwierdziła że to stres i przepisała mi Zomirex biorę 2 tabletki dziennie ale do końca nie mogę odgonić od siebie tych myśli,zawsze miałem siebie za kogoś gorszego i mama mi mówiła że ogólnie mam słabą psychikę .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...