Skocz do zawartości
Forum

Lęk, bóle i zawroty głowy i problemy z koncentracją


viki777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Po przeczytaniu waszych postów stwierdziłam, że ten problem mnie też dotyczy. Mam bardzo podobne objawy. Bóle głowy, ostatnio nawet zawroty, strach przed wszystkim, nic mi sie nie chce, nic mnie nie cieszy.Problemy z koncentracją, strasznie się denerwuję jak mam coś zrobić. Nawet wizyta znajomych powoduje u mnie stres. Byłam ostatnio u lekarza bo mam jakieś duszności ale niby wszystko ok. jestem zdrowa. Ciągle muszę coś robić bo wtedy zapominam o pewnych sprawach, o problemach. Czy powinnam udać się do lekarza? czy powinnam jakoś sama sobie z tym radzić?

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Zgadzam się z Lawendową - na początku zawsze warto wykonać komplet badań, tak by wykluczyć przyczyny somatyczne Twoich dolegliwości. Jeśli wyniki będą dobre, wtedy należy skonsultować się z psychologiem, który zaproponuje odpowiednie leczenie.
W między czasie postaraj się odpoczywać i relaksować. Warto również uprawiać sport, gdyż zmniejsza on napięcie nerwowe.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie:)
Jak tak czytam to mam ten sam problem zawroty i bóle głowy, na wed mam bóle łydek które tak bolą że nie raz nie idzie ustać a już nie mówią o chodzeni. Miałam robioną tomografie z kontrastem i eeg głowy oraz podstawowe badania krwi i wyniki są dobre nie wiem co mam dalej robić gdzie się udać z tym problemem tak myślała sobie czy te objawy nie będą miały coś wspólnego z nerwicą a chciałabym funkcjonować dobrze ponieważ te moje objawy przeszkadzają mi w życiu codziennym.

Odnośnik do komentarza

Witam ja jeżdżę do neurologa ale tak szczerze nie wiem co dalej, a badania te co pani doktor napisała to miałam robione: kreatynina-1,1 OB 26 CRP10,0 badanie reumatyczne z krwi też miałam i wyszedł dobry, żylaków nie mam a otyłość na pewno jest ponieważ w ciąży przytyłam 28kg i tylko mi trochę ubyło nie mogę schudnąć nadciśnienia nie mam moje ciśnienie kręci się 115/70 ale puls mam większości 98/110 i wtedy właśnie bolą mięśnie i uczucie kluski w gardle i te zawroty.Naprawdę nie wiem co dalej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...