Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha przy nerwicy żołądka


Rekomendowane odpowiedzi

Gość przemyslaw nessmann

od pol roku ma bol po prawej stronie miedzy zebrami a miednica, tam jest takie wolne miejsce i tam boli, nie raz bol promieniuje w dol bardziej w strone z tylu kregoslupa,
mieszkam w niemczech,
ortopeda dal mi skierowanie na usg, rentgen i tomografie, pobrali krew i sprawdzili mocz, wszystkie wyniki byly negatywne nic nie znaleziono, otrzymalem oficjalna odpowiedz ze szpitala ze to nie jest zaden problem urologiczny, czyli watroba, jelita pluca sa ok,
zrobiono gastroskopie i tez zoladek jest ok
przeszedlem fizjoterapie i bol nie ustepuje, a boli tylko kiedy sie poruszam po 5-10 minutach.
kiedy leze lub siedze jest ok .
lekarze sa w szoku nie wiedza co to jest, nie potrafia zlokalizowac zrodla bolu, nie wiem co moge jeszcze robic.
akupunktura nie moze byc zrobiona bo nie da sie zlokalizowac przyczyny bolu.

Odnośnik do komentarza

Witam od lat mam nerwice zaladkowa gdy sie denerwuje albo jestem w stresie lub probuje cos na szybko zrobic zaczyna mi sie robic niedobrze nie umeim zlapac powietrzai podnosimi sie na wymiociny niedawno mialam atak furi i zaczelam okropnie krzyczec na chlopaka i wymiotywac i terazmam prioblem z zaladkiem ciagle mnie brzuch boli zle trawi jedzenie dziwny sluz w kupie niewiem co zrobic kupa jest koloru zoltego jak leczyc nerwice zaladkowa bo naprawde jest to strasznie uciazliwe

Odnośnik do komentarza

psychiatra to nic zlego.
Pamietaj ze to jest lekaz jak kazdy inny.
Psychiatra rozni sie od psychologa wyksztalceniem i sposobem leczenia.
Psycholog moze Ci pomuc tylko rozmowa a psychiatra moze dodatkowo przepisac jakies tabletki.
Uwazam ze musisz isc do lekaza bo nie mozna ignorowac takich objawow. Nerwica zoladka moze doprowadzic mi. Do wrzodow zoladka.
Warto udac sie jak najwczesniej
pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...