Skocz do zawartości
Forum

Bardzo wysoki puls, omdlenia i duszności przy nerwicy


Gość Ilona1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ilona1992

Witam jestem juz wykonczona wszystkim. Ostatnio siedzac na korytarzu u lekarza poczulam sie dziwnie zaczelam sie dusic Puls 190 zemdlalam .zawiezli mnie do szpitala uspokojilo sie ....po 2 godzinach Puls Zaczal znow wzrastac urzadzenie zaczelo pipczec Stracilam przytomnosc do dzis mam klopot z oddychaniem biore leki na zmniejszenie pulsu i asertin na nerwice badania krwi w normie EKG raczej tez Ale lekarz powiedzial nerwicaa wyslal do psychiatry. Biore leki Ale dusznosci mam dalej jeju czy nerwica Jest Taka straszna naprawde?? Bo ciagle mysle ze to cos innego i udusze sie ;(Piszcie prosze

Odnośnik do komentarza

Jak długo bierzesz te leki? One działają najczęściej dopiero po jakimś czasie (ok. 3 tyg.) chyba, że dostałaś takie doraźne, które działają natychmiastowo. Musisz się szybko zająć nerwicą, bo bywa, że się pogarsza - zaczynasz się bać tego, że dostaniesz napadu duszności i z tego strachu dostajesz napadu duszności.

Odnośnik do komentarza
Gość Ilona1992

Leki biore od 4 dni narazie ze mna nie jest dobrze dusznosc podczas wysilku i nie tylko napady paniki ze umieram ze mi serce staje ...mam leki kolo siebie i nie wiem czy je brac bo wczoraj poczulam sie gorzej chyba po nich i nie wiem co mam robic...

Odnośnik do komentarza

To typowe w przypadku nerwicy. Masz nerwicę - boisz się brać leki. Bierzesz leki - twój mózg wyobraża sobie, że się po nich gorzej czujesz. Ale gorzej się czujesz nie przez leki, tylko przez świadomość, że je bierzesz.

Odnośnik do komentarza
Gość Ilona9292

Mam bardzo silne skutki uboczne ale sprobuje jeszcze brac ten lek mam nadzieje ze nic mi sie nie stanie.. Mam dziwne pieczenie w ciele troche wieksze dusznosci poce sie w nocy ... Mam zwiekszyc dawke do jednej tabletki bo narazie biore pol tylko nie wiem czy mam to zrobic z takimi skutkami ubocznymi jestem obecnie za granica a w polsce mam umowionego lekarza za 3 tygododnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...