Skocz do zawartości
Forum

Bóle żołądka a nerwica


Gość MelissaP

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MelissaP

Witam
Mam problem z moją córką . Zaczęło się jak poszła do liceum cały wrzesień bóle brzucha lekarz i leki a to stres może albo zespół jelita wrażliwego . Leki pomogły na jakiś czas i zaczęło się znowu przed świętami wielkanocnymi ból brzucha utrzymujący się przez 7 dni . Znowu lekarz badania krew , prześwietlenie klatki piersiowej , kolonoskopia , usg , mocz itp nic nie wykazało oprócz owsików . Dostała leki ale ciagle twierdzi ,ze ból jest w okolicy żoładka(gdy nie ma bólu to mówi ,ze taki dyskomfort w okolicy żołądka czuję ..) i to już praktycznie codziennie od świąt .Mój mąż jest człowiekiem nerwowym i ciągle mówi ,że ona sobie to ubzdurała i ,że to z nerwów i przez szkołę bo za dużo się tym przejmuje . Za 2 tygodnie mamy termin na gastroskopie . Ale czy to możliwe ,że nerwica żołądka utrzymywała się przez 2 miesiące i praktycznie cały dzień . Córka mówi że wstaje i zaczyna ją od razu żołądek boleć . Miał ktoś może problemy z wrzodami albo z nerwicą żołądka i jakie objawy

Odnośnik do komentarza

od ponad 5 lat choruje na nerwice, a od trzech się na nią leczę. Jak u mnie wchodzą myśli, bo strasznie się nakręcam, to właśnie mam te objawy, co napisałam tytułem. mój lekarz psychiatra mówi, że jestem bardzo dzielna. Ale to mnie już męczy. Bardzo mi jest miło, że u mnie widzą mocne strony, tylko ja jeszcze tego zbytnio nie widzę. Macie pomysł, jak mnie nakręcają te mysli, co wtedy mam uczynic?????

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...