Skocz do zawartości
Forum

Nerwica lękowa z napadami histerii


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj problem jest taki że choruje od 6 lat na agorofobie walcze z tym od 3 lat bez żadnych lekow i lekarzy .Od pewnego czasu zauwazyłam jak ide za daleko od domu to dostaje taki atak paniki , jakbym miala za chwile sie rozpłakać lub krzyczec ... I mam pytanie co z tym robić ,czasem mam dosc tego wszystkiego .Nie wiem gdzie znajde w poznaniu dobrego lekarza na nfz pomozecie :)

Odnośnik do komentarza

Najlepiej iść z tym do lekarza.
Sam miałem problemy z nerwicą i wiem, że tego nie można lekceważyć. Moja porada to iść do lekarza. Mi psycholog bardzo pomógł.

A co do znalezienia to myślę że znajdzie się w szpitalu.Mają na pewno tam specjalnie przeznaczony do tego oddział.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Można na NFZ (też pomagają), można prywatnie, co daje większą wygodę (inne godziny spotkań, itp.). Bliska mi osoba miała nerwicę w połączeniu z depresją i stanami lękowymi. Najpierw leczyła się farmakologicznie (do tego potrzebny jest psychiatra, bo psycholog nie może wypisać recepty), później poszła na zwykłą terapię do psychologa, właśnie w Poznaniu (osrodek Pomarańczowe Ja ). Obecnie jest niemalże tą samą osobą, więc całe leczenie mozna raczej uznać za udane :)
PS Dzięki za ranking!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...