Skocz do zawartości
Forum

Otępienie i ucisk w głowie a nerwica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie proszę o poradę bo już brak mi sił

Mam lat 17 z nerwicą męcze się od około trzech z rokiem przerwy który przepracowałem jednak w najmniej spodziewanym momencie wszystko powróciło, w nasileniu takim, że nigdy nie spodziewał bym się nerwicy, zatem pewnego razu podczas pracy poczulem sie bardzo zle ucisk w glowie uczucie ze mdleje zaraz szybko do domu i w tajemnicy przed kolegami pojechalem do lekarza tam powiedziala ze od slonca i rozne duperele jednak ja w to uwierzyc nie potrafilem bo czulem sie okropnie a wrecz malo brakowalo mi do upadku, zatem odczekalem tydzien nieco sie polepszylo jednak wraz bylo zle, poszedłem znów do lekarza tam badania rtg zatok,dno oka, i krwi i duperele, zrobilem, wszystko ok, na tym historia sie nie konczy, pewnego razu jadąc do wujka z bratem poczulem sie bardzo zle ucisk wglowie dretwienia zawroty derelka chyba tez doszla, przywiezli mnie do domu zaczelem panikowac ze musze do szpitala, zmierzyli cisnienie 190/100
Badania krwi ,ekg i do domciu, na SOR trafialem potem z tym cisnieniem kilka razy i to samo, jednak pewnego pieknego razu po tym poszedlem PO RAZ KOLEJNY do lekarza tam do szpitala skierowanie (widocznie mieli mnie dosc)
tego samego dnia poszedłem leżałem tydzien z lękiem o własne życie i zdrowie wyłm jak dziecko ze ten ucis to guz mózgu a cisnienie to fuz chomochłonny dzis wiem ze to bzdety...ojciec byl ze mna na oddziale dzien i noc!

miałem badania takie jak
ECHO SERCA
DOPPLER TETNIC NERKOWYCH
USG JAMY BRZUSZNEJ I PRZESTRZENI ZAOTRZEWNIOWEJ
BADANIA KRWI WSZELKIE
DBM NA ADRENALINE ITP (nie znam sie na tym)
TK GŁOWY
WSZELKIE BADANKA MOCZU
I chyba cos wiecej nie pamietam jednak wszelakie badania prawidlowe!
dali mi hydroxyzyne Atarax i wypisali...
Wyszedłem ze szpitala i....Powtórka! dwa razy była u mnie karetka za pierwszym razem zabrali mnie znow badania chcieli zostawic mnie na oddziale ale ja dostalem drgawek i do domu wycienczony bez sil i oszolomiony, kazali isc do psychiatry poszedłem(znajoma lekarz przyjela mnie bez zapisu!)
Zomiren i Setaloft balem sie brac tych leków az do dnia kiedy znow karetka byla u mnie, i powiedzili ze nast. razem podjadą z policją
Ja wzburzony ale cos.hydro i tyle, zaczelem brac leki polepszylo sie jednak nagminie mierzylem cisnienie puls i takie tam potem mysli ze schiza ze wariuje czy umieram,

Fizyczne:

Ucisk w glowie
ból w klacie
dodatkowe uderzenia serca od jakeigos czasu
ból głowy
Ból miesni
Brak siły

PSYCHICZNE

lęki.

Przed śmiercią
że wariuje
DEREALZIACJA (do tego stopnia ze obco sie czulem w swoim domu i trzeslem sie prawie)
Uczucie pustkiw glowie
drażliwosc
nerwowosc
A jak ostatnio mial byc koniec swiata mialem lęk i napiete miesnie serce waliło jak dzwon czy to nie schiza?
cholernie sie jej boje jednak dalej podam ci pare dokuczliwych objawów

Cały czas sprawdzam czy nic nie widze nie słysze jakw schizie mam wrazenie ze juz zwariowalem
Ze nie bede poznawal bliskich

A wtym momencie otępienie...Jak i ucisk w glowie i niepokój ruchowy lekki, do tego głupie mysli ze zwariowalem... nie przespalem nocy o 7 zasnelem rano i wstalem o 16....

Biore setaloft 25 mg

Odnośnik do komentarza
Gość thomasss1314

Tez tak mialem 10 lat temu,wszystkie pieniadze tracilem na lekarzy i nie znalezli nic,zaczolem kozystac z uslogi gabinetu medycyny naturalnej,akunktura,hitopraktyk i w duze mierze pomoglo ale nie do konca, teraz staram sie odpowiednio odrzywiac,jestem na diecie wysokotluszczowej bezweglowodanowej z mala iloscia bialka(lchf) ktora ma dzialanie regenerujace na uklad nerwowy,mysle ze przyczyna twoich dolegliwosci moze byc problem z metabolizmem weglowodanow i rozregulowanym poziomem insuliny ktora to jest najpotezniejszym hormonem w organizmie,moja rada przejdz na ta diete,nie pij kawy ani cherbaty,zadnych pobudzaczy,zapisz sie na basen i wszystko na spokojnie i podejdz do tej dziety bardzo restrykcyjnie,pij duzo wody.

Odnośnik do komentarza
Gość mocno doswiadczony

Ludzie jedyną skuteczną metodą leczenia jaka potwierdza świat medyczny jest psychoterapia! Ja mam za sobą 9 lat ciągłej walki ze złym samopoczuciem, leków i najrozniejszych dziwnych sposobów leczenia i po 9 latach jestem w tym samym punkcie w którym byłem na początku :( ale niedawno zagłębilem się w temat psychoterapii, przełamałem się i skorzystałem z pomocy psychologa. Jestem po 4 sesji i juz widzę zdecydowana poprawę. Wiem, ze to jest jedyny sposób, który jest w stanie przynieść długofalowe skutki. Tylko teraz strasznie żałuję, ze straciłem 9 lat życia!!!:[
Także radzę wam zacząć działać w jedyny słuszny sposób, a jeżeli wasza walka nie przynosi żadnych efektów, to nie jest ani wasza wina, ani psychoterapii, tylko nieodpowiedniego terapeuty. Niestety nie wszyscy są profesjonalistami. Generalnie założeniem psychoterapii w nerwicy to jest ok 12 sesji, także w 3 miesiące możemy wreszcie odmienić swoje życie :D
Pozdraiwam i dużo siły życzę!!!

Odnośnik do komentarza

Witam mam na imię Michał od 2 miesięcy Walczę z Nerwicą a zaczęło się to tak . Pewnego dnia Wruciłęm ze szkoły ziadłem zapaliłem Papierosa i po 10 minutach serce zaczeło mi bic jak głupie to ja szybko zrobiłem sobie Zimny prysznic pomogło gdy kładłem się spać poczułem kłucie w brzuchu leżałem tak prawie 2 Tygodnie zrobiłem sobie USG jamy brzusznej i nic nawed szkończłem palić teraz dziwnie sie czuje mam Dziwne Obiawy takie jak Nie Realny świat Ucisk w głowie sucho w ustach brakuje mi powietrza poce sie i i boje sie o swoje Życie jestem młody mam 19 lat nie powiem byłem kiedyś na Imprezie i kumpel dał mi zapalić jakiegoś Jointa Nigdy nie paliłem Marihuany i tym podobnych po 10 minutach zrobiło mi się słabo sucho w ustach szybkie bicie serca jak wstałem to zrobiło mi sie czarno przed oczami na 2 dzień myślałem ze pujde i go pobije ale poczytałem na internecie i dowiedziłem sie ze to dopalacze podkreślam nigdy nie paliłem togo główna teraz chodzę po lekarzach opuściłem się w Nauce trace przyjaciuł i Dziwnie sie czuje taki nie Obecny świat Nie Realny dodam ze mam Uciski w głowie > nie mam jeszcze zdiagnozowane ze to nerwica sam tak sądze ile można biegać po specjalistach lekarzach no Ile proszę mi Doradzić

Odnośnik do komentarza

Witam, wszystkim którzy chcieli by się ze mną skontaktować, pogadać, zapraszam do kontaktu najlepiej poprzez owy portal jeśli ktoś zechce to zapraszam do kontaktu udzielam sie na wielu forach:) napewno odpiszę. A co do moich objawów to częśc wróciła, nasiliło się, ale już nie mam nadciśnienia-schudłem.
Setaloft nadal biore aczkolwiek nadal w małej dawce, mimo że czuje sie podle, trafiam na SOR, chodze po lekarzach to jakoś żyje, miałem powtórzone badania. wszystkie w normie... Pozdrawiam i życzę zdróweczka !

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,ja takie obiawy doznałem 20lat temu, spotkalo mnie cos bardzo przykrego,nic i nik tak niedokuczy jak ludzie,będąc młodym członkiem dostałem,nerwcy, złego samopoczucia,bezsenność a nadodatek niezrozumienia swojej rodziny,co dobiło mnie najmocniej,po latach zacząłem sir leczyć, hydroxyzyna,proszę państwa potrzeba dobrej diagnozyjaki to rodzaj nerwów,jaki rodzaj depresji,poczytajcie trochę i dopasujcie swoje obiawy,do tego ptrzeba miłość drugiej osoby,wyrozumiałość i miłości bliskich,spokoju,spokojnej pracy,wiary ktora bardzo pomaga wyjsc z ciemnych zakątków mózgu a najważniejsza jest miłość,pozdrawiam Rafał,jesli ktos chcialby pogadac podaje tel 515204720

Odnośnik do komentarza

hej na te dolegliwości, a przynajmniej większość z nich proponuję Ci terapie Bars jest w pełni odprężającą metodą, która polega na manualnym dotykaniu 32 punktów zlokalizowanych na głowie( bars, ang.pręty). W każdym z nich znajdują się poszczególne przekonania, opinie oraz uprzedzenia. Dotyczą one wielorakich aspektów życia:
szczęścia
kreatywności
pieniędzy
zdrowia
starzenia się
i innych

Terapia ma zaskakująco dobre wyniki EEG, zmienia nasze fale mózgowe z beta na alfa, ogólnie pozbywamy się wszystkiego co nam przeszkadza z głowy, sam po pierwszej sesji pozbyłem się tony problemów i zmieniłem podejście do życia ;) pozdrawiam i nie załamuj się bo szkoda na to czasu

Odnośnik do komentarza

Hej, witam, jestem Asia i chroniczne zmęczenie u mnie zajęło się niedługo po porodzie. Jakby wszystkie siły życiowe zaczęły ze mnie uchodzić, męczyło mnie wszystko, nawet zwykły spacer, nawet wstanie z łóżka rano...Okazało się że to właśnie syndrom chronicznego zmęczenia (CFS). W Polsce to mnie lekarze zlewali i traktowali trochę jak świra...Okazało się że najbliższa klinika pomagająca w CFS jest w Hiszpanii...chodzi mi o Asklepios. Zaryzykowałam zgłosiłam się do nich i to była decyzja mojego życia – pomogli!!! Polecam, pierwszy raz od 7 lat nie czuję od kilku tygodni zmęczenia, normalnie zasypiam i budzę się wypoczęta...!!!

Odnośnik do komentarza

Witam jestem Adrian mam 26 lat mam problem od około 6-7 miesięcy męczą mnie zawroty głowy ucisk tak jak bym miał na głowie opaskę nie mogę rozluźnić ogólnie wstaje rano jestem zmęczony cały czas bym spał ogólnie wszystko zaczęło się od kiedy dowiedziałem się że narzeczona jest w ciąży a mieliśmy problemy mieszkaniowe wynajem itp Ogólnie myślałem że po porodzie wszystko się zmieni no ale myliłem się teraz jest wszystko dobrze mamy mieszkanie dziecko się urodziło zdrowe wszystko jest ok a moje zdrowie nie poprawiło się nawet na trochę
Może pomożecie co mam zrobić byłem na badaniach ogólnych z krwi wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...