Skocz do zawartości
Forum

Nerwica?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszysykich.Mam problem od dawna,już gdy miałem bodajże około 14 lat.(czyli od jakichś dziesięciu lat).Otóż mam jakieś zaburzenia nerwowe.Zaczęło się to gdy byłem na obozie,i nagle w namiocie gdy wszyscy spali złapał mnie jakiś atak.Byłem bardzo zdenerwowany,czułem lęk,piszczało mi w uszach (dźwięk podobny do cewek w telewizorach?) co najdziwniejsze czułem jakby...Niewiem jak to określić...Utracił poczucie własnej tożsamości i wyszedł ze swojego ciała?No i mam tak do tej pory. Najgorzej jest w nocy przed spaniem,gdy mi strasznie piszczy w uszach i poprostu czuje lęk,lub gdy jestem w pracy,np.na przerwie ze znajomymi to czuje ten lęk,serce staje w gardle i boje się że to znajomi zobaczą.Jak myślę o tym,to się nasila.Moja koncentracja i skupienie spadła.Piszczenie w uszach mam najczęściej,choć prawie codziennie mam wszystkie dolegliwości.Bardzo mnie to męczy, i tu pytanie.Co to może być i gdzie szukać pomocy?Czy domowymi sposobami można te dolegliwości załagodzić?Bardzo dziękuje z góry. :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...