Skocz do zawartości
Forum

Czy to zakrzepica czy nerwica?


Gość d...l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewne wątpliwości. Z góry zaznaczam, że lecze się na tle psychiatrycznym ( nerwica) biorąc leki ( Zoloft) i chodząc regularnie do psychologa. Odkąd pojawiła się nerwica mam skłonność do wmawiania sobie różnych chorób. W lipcu pojawił się u mnie ból łydek podczas chodzenia, ale wtedy bałem się, że mam tętniaka i tym to tłumaczyłem. We wrześniu wyczytałem w internecie, że to może być zakrzepica. Objawy się zgadzały. Często było mi zimno w stopy ( nie umiałem ich ogrzać) ból nóg itd. Tydzień temu pojawił się kaszel, a lekarz powiedział, że to infekcje a, z tym, że kaszel jest suchy, a dziś pojawił się stan podgorączkowy, ale nie wiem czy to z infekcji, czy zatoru wywołanego zakrzepicą. Pierwszy raz zakrzepicy bałem się w wrześniugdy były te objawy, potem strach ustąpił i objawy też. Wrócił 4 dni temu, gdy dowiedziałem się, że znajoma na to zmarła. W wrześniu byłem z tym u lekarza, ale wtedy miałem grypę i tłumaczył mi, że to z tego i jak ból nie ustąpi po przejściu grypy mam wrócić. To zakrzepica, czy tylko sobie wmawiam? Dodam, że jestem młodym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...