Skocz do zawartości
Forum

nerwica


januszek1

Rekomendowane odpowiedzi

Znam te uczucia i lęki, bo sama przeżywałam podobne sytuacje. Jak pojawiły się po raz pierwszy to myslałam, że jestem osłabiona, chora i poszłam do lekarza rodzinnego. Tam dowiedziałam się, że z takimi objawami powinnam udać się do psychologa lub psychiatry. Oczywiście byłam pełna obaw przed pierwszą wizytą. Lekarka z przychodni poleciła mi panią psycholog Irenę Maślankowską, która jest znaną w Opolu specjalistką. Już na pierwszym spotkaniu zachwyciła mnie swoją osobowością i postawą. Wyjątkowo empatyczna, wzbudziła moje zaufanie, zachęciła do zwierzeń. Kolejne wizyty były bardzo profesjonalnie przygotowane i nastawione na analizę zaburzeń i sposoby leczenia. Bardzo polecam taką specjalistkę wszystkim zagubionym i znerwicowanym.

Odnośnik do komentarza

W mojej korporacji wymagania wobec pracowników zostały tak wywindowane w górę, że nie wyrabiałam tego napięcia psychicznie. Udałam się do psychoterapeuty po konkretne wskazówki i pomoc, by dalej radzić sobie na co dzień w pracy. Mój terapeuta dr. P. Sowiński dużo czasu musiał poświęcić i postawić ogrom metod na szali walki z objawami nerwicy, które mi towarzyszą i utrudniają funkcjonowanie. Na każdych sesjach psychoanaliza to podstawa szukania przyczyn i zaradzenia w trudnych momentach. Nie wyobrażam sobie dalszej pracy zawodowej bez takich metod przepracowania pętli umysłowej. Ufam mojemu lekarzowi i widzę, jak jego konkretna praca ma przełożenie na moją zawodową samorealizację. Polecam każdemu wsparcie takiego specjalisty jak mojego terapeuty.

Odnośnik do komentarza

Kanabinoidy są obecnie stosowane w leczeniu szerokiego i rosnącego zakresu stanów i objawów, od snu i bólu, problemów skórnych , do lęku i stanu zapalnego, do choroby Parkinsona i raka.

https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/95-olej-cbd-5-essenz-15-ml.html

Cannabidiol - lub CBD - to kannabinoid dostępny w formie suplementu i mający wiele możliwych zastosowań, w tym pomoc w stresie i lęku, bólu i problemach ze snem. W przeciwieństwie do marihuany, CBD jest legalna.

(efekt zbliżony do hydroksyzyny, ale mniej skutków ubocznych u mnie jedynie wystapiła senność i po ok. 10 minutach przeszła i czułem sie dobrze.)
dziala ok.4-6 h dlatego biorę 2x dziennie i u mnie min. 5 kropli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...