Forum Nerwica

nerwica

januszek1

januszek1

Witam mam objawy od jakiegos czasu lekowe chyba jak gdzie mam isc albo do pracy to boje sie ze cos mi sie stanie i wogole jak stoje na nog ach to slabo jak nogi z waty najchetniej bym siedzial albo lezal caly czas ogolnie zlesamopoczucie co to moze byc?

208008 januszek1 Mężczyzna, 37 lat, Brzeszcze

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Irena_09

~Irena_09

Znam te uczucia i lęki, bo sama przeżywałam podobne sytuacje. Jak pojawiły się po raz pierwszy to myslałam, że jestem osłabiona, chora i poszłam do lekarza rodzinnego. Tam dowiedziałam się, że z takimi objawami powinnam udać się do psychologa lub psychiatry. Oczywiście byłam pełna obaw przed pierwszą wizytą. Lekarka z przychodni poleciła mi panią psycholog Irenę Maślankowską, która jest znaną w Opolu specjalistką. Już na pierwszym spotkaniu zachwyciła mnie swoją osobowością i postawą. Wyjątkowo empatyczna, wzbudziła moje zaufanie, zachęciła do zwierzeń. Kolejne wizyty były bardzo profesjonalnie przygotowane i nastawione na analizę zaburzeń i sposoby leczenia. Bardzo polecam taką specjalistkę wszystkim zagubionym i znerwicowanym.

~Diana 2

~Diana 2

W mojej korporacji wymagania wobec pracowników zostały tak wywindowane w górę, że nie wyrabiałam tego napięcia psychicznie. Udałam się do psychoterapeuty po konkretne wskazówki i pomoc, by dalej radzić sobie na co dzień w pracy. Mój terapeuta dr. P. Sowiński dużo czasu musiał poświęcić i postawić ogrom metod na szali walki z objawami nerwicy, które mi towarzyszą i utrudniają funkcjonowanie. Na każdych sesjach psychoanaliza to podstawa szukania przyczyn i zaradzenia w trudnych momentach. Nie wyobrażam sobie dalszej pracy zawodowej bez takich metod przepracowania pętli umysłowej. Ufam mojemu lekarzowi i widzę, jak jego konkretna praca ma przełożenie na moją zawodową samorealizację. Polecam każdemu wsparcie takiego specjalisty jak mojego terapeuty.