Forum Nerwica

nerwica

januszek1

januszek1

Witam mam objawy od jakiegos czasu lekowe chyba jak gdzie mam isc albo do pracy to boje sie ze cos mi sie stanie i wogole jak stoje na nog ach to slabo jak nogi z waty najchetniej bym siedzial albo lezal caly czas ogolnie zlesamopoczucie co to moze byc?

208008 januszek1 Mężczyzna, 37 lat, Brzeszcze

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Irena_09

~Irena_09

Znam te uczucia i lęki, bo sama przeżywałam podobne sytuacje. Jak pojawiły się po raz pierwszy to myslałam, że jestem osłabiona, chora i poszłam do lekarza rodzinnego. Tam dowiedziałam się, że z takimi objawami powinnam udać się do psychologa lub psychiatry. Oczywiście byłam pełna obaw przed pierwszą wizytą. Lekarka z przychodni poleciła mi panią psycholog Irenę Maślankowską, która jest znaną w Opolu specjalistką. Już na pierwszym spotkaniu zachwyciła mnie swoją osobowością i postawą. Wyjątkowo empatyczna, wzbudziła moje zaufanie, zachęciła do zwierzeń. Kolejne wizyty były bardzo profesjonalnie przygotowane i nastawione na analizę zaburzeń i sposoby leczenia. Bardzo polecam taką specjalistkę wszystkim zagubionym i znerwicowanym.

~Diana 2

~Diana 2

W mojej korporacji wymagania wobec pracowników zostały tak wywindowane w górę, że nie wyrabiałam tego napięcia psychicznie. Udałam się do psychoterapeuty po konkretne wskazówki i pomoc, by dalej radzić sobie na co dzień w pracy. Mój terapeuta dr. P. Sowiński dużo czasu musiał poświęcić i postawić ogrom metod na szali walki z objawami nerwicy, które mi towarzyszą i utrudniają funkcjonowanie. Na każdych sesjach psychoanaliza to podstawa szukania przyczyn i zaradzenia w trudnych momentach. Nie wyobrażam sobie dalszej pracy zawodowej bez takich metod przepracowania pętli umysłowej. Ufam mojemu lekarzowi i widzę, jak jego konkretna praca ma przełożenie na moją zawodową samorealizację. Polecam każdemu wsparcie takiego specjalisty jak mojego terapeuty.

~Luiza88

~Luiza88

Przez moją stresującą pracę bardzo się zmieniłam. Nie wytrzymywałam napięcia i często miałam napady złości przez co moi najbliżsi mieli mnie dość. Pomógł mi doktor Sowiński z Rumii. Super podejście, fachowa pomoc. Polecam

~wegi55

~wegi55

Ja z kolei chodziłam do bardzo doświadczonej doktor w Opolu. Bardzo polecam

~konopie

~konopie

Kanabinoidy są obecnie stosowane w leczeniu szerokiego i rosnącego zakresu stanów i objawów, od snu i bólu, problemów skórnych , do lęku i stanu zapalnego, do choroby Parkinsona i raka.

https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/95-olej-cbd-5-essenz-15-ml.html

Cannabidiol - lub CBD - to kannabinoid dostępny w formie suplementu i mający wiele możliwych zastosowań, w tym pomoc w stresie i lęku, bólu i problemach ze snem. W przeciwieństwie do marihuany, CBD jest legalna.

(efekt zbliżony do hydroksyzyny, ale mniej skutków ubocznych u mnie jedynie wystapiła senność i po ok. 10 minutach przeszła i czułem sie dobrze.)
dziala ok.4-6 h dlatego biorę 2x dziennie i u mnie min. 5 kropli.

człowiek84

człowiek84

Faktycznie olej CBD pomaga na schorzenia tego typu jednak nim zdecydujemy co do zakupu warto poczytać trochę o temacie wpisując w google "jak działa cbd" i poczytać trochę o tym jak faktycznie substancja działa na ludzki organizm.

Stosowałem na problemy ze snem spowodowane stresem i pomogło - teraz wspomagam się tylko raczej doraźnie.

209813 czlowiek84 Mężczyzna, 34 lata, Jaworzno