Skocz do zawartości
Forum

Czy to nerwica, czy coś innego?


Gość Artur00

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Artur00

No więc tak. Jestem chłopakiem mam 18 lat ( ważę 56 kg i mam 178 cm wzrostu czyli jestem szczupły)
To się zaczęło tak z 2 tygodnie temu co przeczytałem w internecie o pewnej chorobie, a tą chorobą co przeczytałem jest ziarnica złośliwa.
Przeczytałem jej objawy i bardzo mocno się wystraszyłem że mogę ją mieć czyli dość często choruję lub jestem przeziębiony chociaż w tym roku! pierwszy raz byłem chory pod koniec stycznia i miałem gorączkę tak z 7 dni, drugi raz to nie miałem gorączki choć byłem mocno przeziębiony i miałem katar i kaszel w środku marca, trzeci raz to się zaraziłem w połowie kwietnia i raczej byłem krótko przeziębiony bez gorączki a teraz już nie wiem co mi dolega bo od tak 4 dni czuję takie jakby lekkie osłabienie i często mi temperatura skacze co chwile ( czyli) raz mam 35,5 raz 35.2 raz 36.0 a raz 34.9 i czuję takie słabe zawroty głowy i czuję się jakbym był przeziębiony ale nie mam kataru ani kaszlu w sumie jest tak że raz mi lepiej a raz gorzej.

Często wyczytuję jakieś choroby co później się boję i jak np. przeczytałem o ziarnicy i o swędzeniu to od razu zaczęła mnie jakoś swędzieć skóra czasami jak nawet nie czytam i nie myślę to wyskakują mi jakieś bąble ( nie duże ) takie jak przy ukąszeniu komara! przy drapaniu tylko swędzą.
Najgorsze jest to że ciągle się boję noo czasem to ustępuję ale często mam taki dziwny lęk ( np. boję się że mam chorobę, myślę o śmierci itp. ) i wtedy jestem smutny.

Nad obojczykiem wyczułem taką jakby gulę nie wiem czy to węzeł chłonny a na szyi mam wyczuwalne takie węzły chłonne które się poruszają i mają z tak ( 0,7, 0,8 mm )
AAaaa nad obojczykiem ta kulka ma z powyżej 1 cm i jest ruchoma)
Byłem u lekarza, sprawdzała mi te węzły - i nic za bardzo nie mówiła tylko mówiła że to coś nad obojczykiem może być zwykłym ale zapomniałem coo.
Ale będę robił badania krwi i usg lewego nadobojczyka.

Prawie cały czas się boję i szukam chorób - już mam tego dość!!! :( I ostatnio często się macam po szyi, krtani i tchawicy. A dzisiaj się tak czułem jakbym coś mi siedziało w przełyku i ciągle przełykałem ślinę.

Jeszcze wspomnę że z 4 tygodnie temu miałem atak paniki.

Czasem jestem osłabiony, nie wiem co mi jest :/ waga się nie zmienia a spać potafię nawet 13/14 godzin.

Odnośnik do komentarza
Gość Anika12344

może warto skorzystać z pomocy psychologa. dobrych specjalistów znajdziesz na www.ranking.abczdrowie.pl ja miałam podobnie i wizyta uterapeuty dużo mi dała. także nie czekaj i się nei zastnawiaj :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...