Skocz do zawartości
Forum

zmienia się głos?


Gość mag18

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam bardzo dziwny problem... zmienia mi się często głos. Raz mam taki spokojny, męski głos, dzięki czemu podczas rozmowy ze znajomymi, czy obcymi jestem pewny siebie i ogólnie fajnie mi się gada... A innym razem nie wiem dlaczego głos mi się zapowietrza, czuję jakieś napięcie na krtani i on się wtedy zmieni, robi se wyższy i jakiś taki podniecony... Wtedy czuję się z tym bardzo dziwnie, bo chcę mówić normalnym, wyluzowanym głosem, a mimowolnie głos mi skacze i jest jakiś nieswój.
Czy ktoś wie o co tu chodzi? Bo ja totalnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. I to nie jest zmiana, która np. wynika ze zmiany rozmówców itp. Ja z tymi samymi ludźmi dziś rozmawiam normalnie, na luzie, a na drugi dzień głos mi skacze, zapowietrza się i nic nie mogę wtedy z tym zrobić. Dopiero jak pójdę do domu, zostanę sam, położę się na godzinkę czy wyciszę się w inny sposób głos wraca do normy...
To mnie niesamowicie denerwuje, dlatego, że czuję się tu bezsilny. Nawet jak w takiej sytuacji próbuję to opanować to nie mogę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...