Skocz do zawartości
Forum

Czy mam zakrzepy czy wariuje?


Gość Adam1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adam1992

Witam,Nazywam się Adam i mam 25 lat.
Kiedy skończyłem szkołę to siedzę od tej pory w domu przy laptopie cały dzień w pozycji siedzącej,i leżącej,mało co wychodzę na dwór,i tak od ok 4 lat już.
o tej chorobie się dowiedziałem wcześniej ale myślałem że od tłustych potraw ona występuje,a wczoraj się dowiedziałem że od takiego ciągłego siedzenia przy laptopie :( Co Strasznie mnie załamało nerwowo,i się boję teraz. Zwłaszcza że siedzę bez ruchu i mi ciągle jest zimno jak nie ręcę to nogi. i od 4 dni zacząła mnie dziwnie boleć lewa noga od góry do dołu,więc tymbardziej mnie to przeraziło.
Chociaż nie mam opuchniętej nogi,ani sinej plamy lub czerwonej i nie pluję krwią jak czytałem w objawach. A może sie mylę? może to są nerwo bóle lub od szyji mnie boli? w końcu lekarz powiedział,a wcześniej bolały mnie ręce silny ból przez szyję właśnie przez siedzenie przy laptopie. a może zwariowałem na tym punkcie? Wcześniej brałem leki antydepresyjne przez ok 3 miesiące potem do tej pory nie biorę bo się czuje w miarę dobrze,ale teraz juz sie gorzej czuje na myśl że mogę zejść z tego świata przez taką okrótno chorobę jak zakrzepy,Zamierzam pujść do lekarza i zrobić badania,chociaż raz byłem to aż się uśmiał jak mu o tym opowiedziałem.Jeszcze raz pujdę i mu opowiem w końcu to jest mój najlepszy lekarz.

Odnośnik do komentarza

Panie Adamie, zakrzepica, którą ma Pan na myśli, to poważna choroba i raczej nic nie wskazuje, by Pan na nią chorował. Oczywiście warto skonsultować się z lekarzem, ale sądzę, że raczej jest Pan bardzo przeczulony na punkcie swojego zdrowia, co bardziej wskazuje na zaburzenia lękowe (nerwicę). Radziłabym konsultację psychiatryczną. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...