Skocz do zawartości
Forum

czy to skutek nerwicy?


Gość Wik111

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od kilku miesięcy mam problemy z samym sobą.
Na początku dodam że strasznie przejmuje się swoim zdrowiem i jestem hipochondrykiem.
W grudniu trafiłem do szpitala pod podejrzeniem nadciśnienia tętnicznego.
Przeszedłem badania a dokładnie, USG brzucha,Badania na krew,mocz,całodobowa zbiórka moczu,echo serca, cholesterol.
Dostałem od lekarza drobny lek od nadciśnienia (wczesniej cisnienie skakało do 150/100 w sytuacjach stresującym tym bardziej)
Wcześniej miałem uczucie cięzkich nóg, bardzo szybko potrafiły zdrętwieć, ranem zdarzała sie biegunka,bóle brzucha,częste dreszcze(głowy przechodzące przez plecy)
Teraz zdałem sobię sprawę że możliwe że to nerwica, ponieważ budziłem sie w nocy cały spocony i czułem lęk nie wiadomo z jakiej przyczyny.
Ostatnio mam szum w uszach, i zawroty głowy które odczuwam tak jakbym omylił jeden schodek schodząc ze schodów, zawrot ustępuje po chwili, po zawrocie strasznie sie stresuje i ziębną mi ręce oraz nogi, mój wzork nie nadąża za obrazem.
Grając w siatkówkę ze wzrokiem to samo nie nadązanie za piłka uczucie dyspersonalizacji, które wydarze sie również często bez aktywnosci fizycznej np: siedząc w fotelu.
dodam jeszcze ze miewam pojedyńcze, nie zbyt mocne tępe bóle głowy najcześciej miejscowe.
Bardzo Proszę o Pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...