Skocz do zawartości
Forum

nerwica ??


Gość katarzyna9008

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarzyna9008

Witam ostatnio mam cezki okres w swoim zyciu. Ciąze dzieci,choroby poblemi finansowe, problemy małżenskie. Ostatnio tznkilkamiesiecy zaczeły bolec mnie nogi i ręce. bole trudne do nazwania. miesniowo-stawowe. Nasilaja sie po odpoczynku,po przebudzeniu mrowienie dłoni. czeste uczucie zimnych dłoni i stop albo wrecz goracych piekacych. ostatnio tez bardzo przekrwione oczy. Zmęczenie, brak siły i energi do zycia.Przebudzanie sie wnocy. Podejrzewałam choroby reumatyczne. Udałam sie do reumatologa wykonałam morfologie ob crp czynnik rf kreatynine proby watrobowe wapn potas magnezwitamine d(troszke ponizej normy) elektrolity tsh. wszystko w normie. zrobiłam wiec kolejne badania ccp( nwykluczajace rzs) ujemne, ds,dna(toczen) ujemne, Ana wyszło graniczne ty swiecenia ziarnisty 1:100 przeciw jadrowe i przeciwcytoplazmiczne . Immunoblot ujemny. znaleziono jedynie słabo dodatnie przeciwciała dsf70.kinaza kreatyniny troszke obnizona ale nikt nie zwrocił nawet na to uwagi. Rtg płucw normie, rtg dłoni w normie. jedynie w odcinku szyjnym spłycona lordoza szyjna. Usg brzucha w normie, usg ginekologiczne rowniez. Juz nie wiem jakie badania robic aby skonczyło sie to wszystkonie moge jesc nie moge spac ani normalnie zajmowac sie domem. Ciagle szukam objawow w internecie i znajduje coraz to straszniejsze choroby. Czy to moe byc nerwica? ale dlaczego ciagle przekrwione oczy??;?czy powinnam udac sie do psychiatruy? czy mozliwesątakie objawy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...