Forum Nerwica

nerwica ??

~katarzyna9008

~katarzyna9008

Witam ostatnio mam cezki okres w swoim zyciu. Ciąze dzieci,choroby poblemi finansowe, problemy małżenskie. Ostatnio tznkilkamiesiecy zaczeły bolec mnie nogi i ręce. bole trudne do nazwania. miesniowo-stawowe. Nasilaja sie po odpoczynku,po przebudzeniu mrowienie dłoni. czeste uczucie zimnych dłoni i stop albo wrecz goracych piekacych. ostatnio tez bardzo przekrwione oczy. Zmęczenie, brak siły i energi do zycia.Przebudzanie sie wnocy. Podejrzewałam choroby reumatyczne. Udałam sie do reumatologa wykonałam morfologie ob crp czynnik rf kreatynine proby watrobowe wapn potas magnezwitamine d(troszke ponizej normy) elektrolity tsh. wszystko w normie. zrobiłam wiec kolejne badania ccp( nwykluczajace rzs) ujemne, ds,dna(toczen) ujemne, Ana wyszło graniczne ty swiecenia ziarnisty 1:100 przeciw jadrowe i przeciwcytoplazmiczne . Immunoblot ujemny. znaleziono jedynie słabo dodatnie przeciwciała dsf70.kinaza kreatyniny troszke obnizona ale nikt nie zwrocił nawet na to uwagi. Rtg płucw normie, rtg dłoni w normie. jedynie w odcinku szyjnym spłycona lordoza szyjna. Usg brzucha w normie, usg ginekologiczne rowniez. Juz nie wiem jakie badania robic aby skonczyło sie to wszystkonie moge jesc nie moge spac ani normalnie zajmowac sie domem. Ciagle szukam objawow w internecie i znajduje coraz to straszniejsze choroby. Czy to moe byc nerwica? ale dlaczego ciagle przekrwione oczy??;?czy powinnam udac sie do psychiatruy? czy mozliwesątakie objawy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Jeśli czuje się Pani chora, boli Panią wiele narządów, a badania nie potwierdzają, żeby działo się z Panią coś niepokojącego, w sensie anatomicznym, fizjologicznym, to radziłabym skonsultować się z lekarzem psychiatrą. To może być podejrzewana przez Panią nerwica.

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin