Skocz do zawartości
Forum

Problem zdrowotny juz piaty rok. POMOCY


algo77

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,
chialam zaczac od tego, ze to juz piaty rok mam problem ze zdrowiem i chodze po roznych lekarzach i nic. Zaczelo sie od tego, ze spuchnelam troche na twarzy i na nogach bylo to najbardziej widoczne. Bylam u lekarza rodzinnego i dal mi leki hemopatyczne na "zejscie wody" i pomoglo. Ale razem z tymi objawami pojawily sie bole uszu zapalenia jednodniowe lub kilkudniowe i szczypanie rowniez. Bol oczu takie jakby suche ale tez tak szczypia kluja, nie do wytrzymanie, w nosie szczypie zwlaszcza jak wieje wiatr albo jak wysilek fizyczny mam i mam pot. Gardlo ciagle jakby chore, zapachy przeszkadzaja zaraz iczy sie kleja uszy kluja...I ciagle mi szczela w uszach jak przelykam raz w jednym uchu raz w 2gim a innym razem w obydwoch. Bylam u 4 laryngologow, okulistow pelno tez, rodzinnych, reumatologow bo podejrzewali choroby reumatologiczne rzadkie i wyszlo negatywnie wszystko. Badan mam pelna szafe i nic. Czy ktos moglby mi pomoc?? :/ :/ Bede wdzieczna. Czy to moze byc alergia lub nerwica??

Odnośnik do komentarza

A przeszkadza Ci to bardzo? Może po prostu jesteś taki wrażliwy? Wcześniej były jakieś alergie może, uczulenia? Moim zdaniem sporo z tego co piszesz jest normalne, np ze na wietrze coś szczypie itp... Na pewno bym nie unikał różnych aktywności, a popracował nad tym żeby nie przeżywać zbytnio co się dzieje z ciałem przy różnych aktywnościach, momentach.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...