Forum Nerwica

Wzrok/Nerwica

~Z2000

~Z2000

Witam wszystkich mam 16lat i stwierdzoną nerwicę lękową która objawiała przede wszystkim skokami ciśnienia uczuciem mdlenia paniką suchością w ustach.Od pewnego czasu biorę asetin 50mg i teraz większość ustąpiło ale często widzę ciemniej i jak przypatrzę się na ścianę to wraz z uderzeniem serca widzę jakby obraz mi sie rozjaśniał.Przed stwierdzeniem nerwicy byłem najpierw u lekarza rodzinnego który dał skierowanie do neurologa miałem tomografie głowy z kontrastem wszystko ok ,badanie krwi ok echo, serca ok, okulista dno oka zmiany 2 stopnia,po tych badaniach byłem u neurologa zbadać jeszcze raz głowę i wszystko w pożądku czy to może być przez nerwicę boję się że stracę wzrok.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Z2000

~Z2000

Oczywiście obydwie panie neurolog widziały wyniki okulisty i powiedziały że nie ma powodu do nie pokoju i jest w pożądku.

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Wszystko jest w porządku. Twoje lęki o zdrowie wynikają z nerwicy. Stosuj się do zaleceń lekarzy i postaraj się tak bardzo nie analizować wszystkich objawów, jakie u siebie zauważysz. Pozdrawiam!

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin