Skocz do zawartości
Forum

Nerwica lekowa a strach przed zakazeniem


Gość MalaB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety moja nerwica lekowa poglebia sie. Zaczelam prace w laboratorium I po miesiacu mialam wypadek. Zamykalam wymaz ktory byl niedomkniety I cos rozpryslo mi sie po twarzy...byl to wymaz z pochwy (chyba...) no I wtedy sie zaczelo...bylam u lekarza zeby zrobic badania na HCV HIV itp. Po 3 miesiacach wszystko wyszlo ujemne...ale ja zaczelam wszedzie widziec krew....boje sie dotykac rzeczy w miejscach publicznych, a wizyta u lekarzy to ciagle patrzenie im na rece...teraz przeczytalam cos o wsciekliznie I zaczelam sie zastanawiac czy to napewno byl wymaz z pochwy...bo pamietam tez ze mialam wymaz z rany po ugryzieniu psa...no i juz wkrecilam sobie ze moge miec wscieklizne- chociaz minelo juz 6 miesiecy od tego zdarzenia...nie wiem jak ja mam zycie ciaglym strachu ze sie czyms zakaze....

Odnośnik do komentarza

Jeśli doświadczasz stanów lękowych na temat zakażenia, powinnaś podjąć leczenie - leki i/lub psychoterapia. W przeciwnym razie stres uniemożliwi Ci normalne wykonywanie obowiązków zawodowych w laboratorium.

PS. Na pewno nie masz wścieklizny, bo minęło zbyt długo czasu. Już dawno byłoby wiadomo, że chorujesz. Nie zwlekaj z konsultacją u psychiatry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...