Skocz do zawartości
Forum

Pokonaj to


Gość wygrałem życie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wygrałem życie

Witam, od paru ładnych lat przegladałem strony,fora,praktycznie każda informacje dotyczącą chorób psychicznych. Nie to nie moje hobby,wiecie ocb. Cierpiałem na nerwice lękową 10 lat. Żyje dopiero od 7-8 miesięcy. Po koleji...w rodzinie występuja choroby psychiczne,ja postanowiłem,że zaapceptuje(pokonam) swoją. Zawsze czułem sie skrępowany w towarzystwie nawet bliskiej rodziny!! Alkohol był pomocny to fakt. Spiete miesnie twarzy ehh całego ciała to był koszmar.Izolacja,strach przed pójściem 50m do lidla po zakupy...czemu?!!!. Zaczołem zagłebiac sie w tematy ezoteryki,jogi,prawa przyciagania,medytacji,zdrowej żywności,pozytywnego myślenia afirmacji,bioenergetyki,świadomych snów,hipnozy. Moim zdaniem uzyskałem antidotum na wiele więcej zaburzeń niż moje.Dzis łapie kazdą chwilę,odzyskuje stracony czas spedzony w domu patrząc w okno. Nerwica daje ludziom ogromne możliwości!! tak to prawda!! Doceniam ja,że dała mi tak mocno w kość,więc postanowiłem ja pokochać. Stworzyłem poradnik który pomoże i Tobie. Zawiera ona zestaw ćwiczeń trwających ok.1h dziennie. W połączeniu z konsekwencja zapewnia sukces. Po 2 tygodniach regularnych ćwiczeń zrozumiałem,po 4 byłem innym człowiekiem. Dziś moje życie jest cudowne,kocham moje życie!! Osoby zainteresowane kupnem poradnika,proszę o kontakt na adres marcinjac1989@gmail.com.Cena 100zł. Nie oceniaj proszę tego,że chce za to kase. Rok temu chciałem oddać wszystko byle sie tego pozbyć. Niedługo produkt przedstawie w bardziej profesjonalnej oprawie,bardziej wiarygodnej.Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...