Forum Nerwica

Pokonaj to

~wygrałem życie

~wygrałem życie

Witam, od paru ładnych lat przegladałem strony,fora,praktycznie każda informacje dotyczącą chorób psychicznych. Nie to nie moje hobby,wiecie ocb. Cierpiałem na nerwice lękową 10 lat. Żyje dopiero od 7-8 miesięcy. Po koleji...w rodzinie występuja choroby psychiczne,ja postanowiłem,że zaapceptuje(pokonam) swoją. Zawsze czułem sie skrępowany w towarzystwie nawet bliskiej rodziny!! Alkohol był pomocny to fakt. Spiete miesnie twarzy ehh całego ciała to był koszmar.Izolacja,strach przed pójściem 50m do lidla po zakupy...czemu?!!!. Zaczołem zagłebiac sie w tematy ezoteryki,jogi,prawa przyciagania,medytacji,zdrowej żywności,pozytywnego myślenia afirmacji,bioenergetyki,świadomych snów,hipnozy. Moim zdaniem uzyskałem antidotum na wiele więcej zaburzeń niż moje.Dzis łapie kazdą chwilę,odzyskuje stracony czas spedzony w domu patrząc w okno. Nerwica daje ludziom ogromne możliwości!! tak to prawda!! Doceniam ja,że dała mi tak mocno w kość,więc postanowiłem ja pokochać. Stworzyłem poradnik który pomoże i Tobie. Zawiera ona zestaw ćwiczeń trwających ok.1h dziennie. W połączeniu z konsekwencja zapewnia sukces. Po 2 tygodniach regularnych ćwiczeń zrozumiałem,po 4 byłem innym człowiekiem. Dziś moje życie jest cudowne,kocham moje życie!! Osoby zainteresowane kupnem poradnika,proszę o kontakt na adres marcinjac1989@gmail.com.Cena 100zł. Nie oceniaj proszę tego,że chce za to kase. Rok temu chciałem oddać wszystko byle sie tego pozbyć. Niedługo produkt przedstawie w bardziej profesjonalnej oprawie,bardziej wiarygodnej.Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

robb

robb

za pierwsze 100 zł kup sobie słownik ortograficzny bo robisz byki większe niż moja 9 letnia córka a potem się zastanów nad sobą i zadaj sobie pytanie kim jesteś i odpowiedz na nie ale szczerze ???

104709 robb Mężczyzna, 46 lat, Bielsko-Biała