Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia depresyjne i lekowe mieszane


Gość Aishiteiru

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aishiteiru

Cześć, mam 21, od 6 lat mam depresje. Wszystki zaczęło się w gimnazjum- straszny okres, dojrzewanie. Ale u mnie poszło to całkiem w złym kierunku. Próby samobójcze, płacz, nie wychodziłam z domu. Aż w końcu poszłam do psychiloga, leczylam się pare miesięcy, aż psycholog zadecydował, że mam zrobić sobie przerwe na wakacje i wrócić po, JEŚLI będzie gorzej. Wakacje minęły, poszłam do średniej szkoły, myślałam, że bedzie lepiej, ale nie. Słyszałam jak kolezanki mnie obgaduja, ze wzgledu na pewną sprawe, czulam sie z tym zle. Udawalam, ze jest dobrze, bo wstydzilam sie o tym mowic. Przez te wszystkie lata slyszalam docinki i choc bylam bardzo lubiana w klasie to i tak docinali mi z tego wzgledu. Dostałam się na studia, chciałam zacząć od bowa, jednak depresja tak sie nasilila, ze zawalam studia. Poszłam do psychiatry i stwierdził u mnie te chorobę, przepisal tabletki i biorę, ale to na marne. Chwilowo jest lepiej, a za chwile znów dół. Wpadam w histerie, płacze, nie mam sił, boje sie ludzi przez co nie chce isc do pracy. Pracę lubie, ale boje sie cholernie przez ludzi iść, szkołę też zawalam, a mialam takie ambicje. Nie mam sil ich spełniać, ale uczelnia tego nie zrozumie. Nie rozmawiam z ludźmi o problemach, bo nie umiem. Dlatego tu piszę. Co robic? Jak sprawić, aby choć przez jakiś czas w ciągu dnia funkcjonować. Nawet teraz złapał mnie atak paniki i płakałam jak oszalała. Wzięłam tabletke. Jak ŻYĆ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...