Skocz do zawartości
Forum

Trudna sytuacja z której mi wyjsc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was ostatnio dostaliśmy zaproszenie na wesele z hłopakiem ja nie chce iść ponieważ będę się denerwować ze jest duzo ludzi i stresować może mnie kuc serce. A on mówi ze sam pójdzie nie chce żeby szedł chce żeby został ze mną i dzieckiem .Od 4 dni tylko myślę o tym weselu i się denerwuje chce podjąć terapię bo nie widzę dla siebie ratunku lecze się na nerwicę lękową mam 26 lat proszę o wsparcie

Odnośnik do komentarza

Skoro tworzycie z chłopakiem i dzieckiem rodzinę, to wypadałoby, byście na wesele wybrali się razem. Warto rozważyć wszystkie za i przeciw udziałowi w weselu. Jeśli to jest wesele kogoś bliskiego, warto skonfrontować się ze swoimi lękami i stresem i pójść na zabawę. Jeśli obecność nie jest konieczna, ślub bierze ktoś mało znaczący i z dalszej rodziny, dalszy znajomy, wówczas można rozważyć pozostanie w domu. Najlepiej, gdy jedną, wspólną, taką samą decyzję podejmiecie z chłopakiem. Co do psychoterapii nerwicy, zachęcam, popieram i kibicuję. To bardzo dobry pomysł. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszkaa34

Też mi się wydaje, że powinniście na spokojnie obgadać to z chłopakiem i podjąc wspólną decyzję. A może wyjście dobrze Ci zrobi? Jeśli się stresujesz możesz wziąc coś lekkiego na uspokojenie, napić się melisy, albo tak jak ja wziąć nervomix,bo bardzo nie lubię smaku ziół, więc wolę ziołową wersję w tabletakch

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...