Skocz do zawartości
Forum

MROCZKI PRZEd oCZAMI


Gość qwerty9137

Rekomendowane odpowiedzi

Gość qwerty9137

Witam, od 3 lat zyje w nadmiernym stresie, każda minuta zycia jest stresujaca, kazda czynnosc, wyjscie publiczne jest nie do wytrzymania. Od pewnego czasu zaczeły mi się przed oczami pojawiać latające muszki, kreseczki, . co to moze byc? czy to moze byc objaw nerwicy?

Odnośnik do komentarza
Gość rafal089

Też mnie dopadły te mroczki. Od kilku już lat żyje głównie z napięciem w głowie jakbym miał umysł napięty jak struna która ma zaraz pęknąć co przenosi się czasami na ból karku, ból krzyża.Moim jedynym elementem rozluźnienia było popijanie sobie przed snem drinka, dwa drinki codziennie jużod 3 lat. Przez ostatnie pół roku to napięcie towarzyszyło mi od rana do wieczora non stop i nawe popijanie wieczorem nie eliminowało tego napięcia. Miesiąc temu nagle zaczęło coś się ze mną dziać, serce szybciej bić pojawiły się te "białe muszki" przed oczami i czułem, że stracę przytomność i już nie wstanę więc walczyłem leżąc na podłodze żeby nie stracić przytomności. Potem zdarzyło się to jeszcze kilka razy w odstępie kilku dni.
pomogły mi na te objawy tabletki homeopatyczne "Nervohel" i za radą osoby z innego forum tabletki "Depresanum". Raczej nie kupisz ich w aptece. Ja przynajmniej pytałem w kilku dużych aptekach. Możesz je kupić w internetowych aptekach z dostawą do dowolnej apteki albo do domu. Ja polecam tą która wyskakuje jako pierwsza w google po wpisaniu "Depresanum". Szybka dostawa i sprawdzona wiele razy. Po tygodniu brania plus picie melisy wróciło do mnie życie i jasność umysłu jakie miałem z przed pół roku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...