Skocz do zawartości
Forum

Duszności mnie wykańczają


Gość Duszności

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Duszności

Witam. Niecały rok temu pierwszy raz dostałem duszności było to w nocy obudziłem się i nie mogłem złapać oddechu. Od tego czasu uczucie braku tchu i konieczność łapania głębszych oddechów to u mnie codzienność. Wygląda to nieraz jakbym ziewał i nie mógł ziewnąć. Wszystkie badania jakie robiłem wyszły wręcz idealnie czy to alergie czy spirometria, astma, badanie krwi, laryngologiczne, EKG. Wszystko jest w porządku. Od dawna podejrzewałem ja oraz moi rodzice u mnie nerwice jednak mimo sięgania rad u psychologów i psychiatrów w wieku szkolnym nigdy diagnoza nie została przedstawiona. Nieraz przerywałem wizyty z powodu braku czasu. Od zawsze byłem nerwowy wszystkie czynności jakie wykonuję są nerwowe czy to zwykłe otwieranie drzwi czy to jakieś głupie tiki np napinanie mięśni w rękach, skacząca noga zgrzytanie zębami itp. czasem dręczące myśli i nieraz tzw. (biała gorączka) przez co zdemolowany pokój. Najgorsze jest to że te duszności wpływają na komfort mojego życia nieraz zupełnie mnie paraliżują i nie mam siły na nic i przeważnie kładę się spać. Jak również na koncentracje i ogólne zmęczenie. Kiedy dopada mnie duszność nie mam siły na nic ani myśleć ani robić ani nic z tych rzeczy i wszystko mnie drażni. Masakra od prawie roku całkiem inny człowiek niż byłem o 180 stopni. Dodam że duszności mam niemalże codziennie i prawie cały czas niezależnie od pory dnia. Jednak miewam okresy bardziej uciążliwe i mniej uciążliwe. Byłem u pani psychiatry dostałem lek Citaxin ale puki co nie zauważyłem poprawy. Jest to na tyle uciążliwe że kiedy jest na prawdę źle to wpadam w paranoje że nie mam ochoty nawet żyć i towarzyszy mi uczucie że nie mam żadnej przyszłości bo duszności mnie sparaliżują i nie będę w stanie nic zrobić w życiu. Od czasu wystąpienia duszności po raz pierwszy nie mam nawet ochoty na sex a mam tylko 21 lat co w moim wieku nie jest normalne. Co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...