Skocz do zawartości
Forum

Objawy somatyczne a potwierdzenie nerwicy


gliniasty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
od dłuższego czasu cierpię na dość dziwne dla mnie objawy. Kiedyś pamiętałem siebie jako przywódczego, albo przynajmniej kogoś, kto umiał jakoś pociągnąć pewne sprawy (prowadziłem jedną stronę internetową, niemałą)... i to upadło pewnego sierpniowego wieczora, kiedy nagle zacząłem mieć świra na punkcie panowania, liderowania, władzy. Powoli zacząłem popadać w jakieś myślowe szaleństwo (że to co robiłem było w jakiś sposób złe moralnie, za to teraz będzie dobrze), pogarsza jakość mojego funkcjonowania w rolach liderowskich. Czuję się jakbym był beznadziejny i próbował podążać na siłę za jakimś schematem. Tak jakbym stracił hm, myślenie. Czuję się przy tym jakoś dziwnie ogólnie i odczuwam objawy takie jak chociażby dziwne hm, "gorąco" w głowie (tak jakby miało się gorączkę a jednak nie do końca), mam wrażenie że zemdleję (albo od razu umrę, bo mój mózg jest rozwalony) i gdzieśtam tego się boję, jednakowoż to wszystko dzieje się bardzo realnie i utwierdza mnie tylko w przekonaniu że tak naprawdę nie choruję na nerwicę, tylko na jakąś poważną chorobę, może nieznaną światu.

Chciałbym się tylko zapytać, czy to wszystko podpada w jakiś sposób pod nerwicę jeszcze, czy to może być spowodowane np. organicznym uszkodzeniem mózgu albo czymkolwiek innym.

PS. A, i nie ukrywam że w tym wszystkim ciągle ta beznadzieja... a co dziwniejsze, mam wrażenie że raz na jakiś czas mam takie stany powrotu do tamtego stanu, tak jakby mi nic nie było a te choroby i te sprawy były beznadziejnym myśleniem... co z tym?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...