Skocz do zawartości
Forum

obsesyjna myśl o oddechu połączona z lękiem


Gość karla a

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie hmmm pytanie głupie strasznie... czy ktoś z Was myśłi często o oddechu? a jak już mysli o tym to zaczyna odczuwać lęk przed utrata tchu co idzie za tym lęk przed uduszeniem?? Koszamar mam tak od kilku miesięcy potrafie myslec o oddechu non stop. Dwa razy w tyg zdarza się że pomyslalam o oddechu 2-3 razy i to jest sukces. Doprowadza mnie to do szału... Wczoraj dostalam takiego ataktu jak nigdy, że az wylądowalam z chlopakiem na pogotowiu serio myslalam ze się dusze i udusze.... co za tym idzie suchosc w ustach drzenie ciala bol glowy mrowienie dłoni trawko to okolo 2h oczywscie okazalo sie ze wcale sie nie dusialam. WTF!? wogole:) co za cholerstwo. Dostalam lek Rudotel a nigdy nie bralam lekow ani nie chodzilam na terapie choc chyba by mi sie przydala. Co do leku wzielam go w nocy bo nie spalam cala noc, czy pomogl? nie wiem.
Jest ktoś kto wie cos na ten temat?? byloby super

Odnośnik do komentarza

To ewidentnie nerwica. Moim zdaniem powinnaś zgłosić się do lekarza. Przy odpowiednio dobranych lekach wszystkie objawy powinny ustąpić. Możesz też skorzystać z psychoterapii. Mi bardzo pomogli na Lanciego 19. Tam jest bardzo fajna kameralna klinika Psychomedic. Z tego co wiem to mają już kilka swoich placówek w różnych częściach Warszawy. Na ich stronie możesz zobaczyć wszystkich specjalistów i poczytać sobie o nich. Podam Ci numer 22 253 88 88 . Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Też tak miałem. Rok temu. Jak miałem wolne 2 tygodnie i nie musiałem nic robić to miałem identyczne objawy. Ale przeszło po około miesiącu. Teraz znowu mam wolne i znowu mi się zaczęło ale trochę co innego, teraz mam Weltschmerz...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...