Skocz do zawartości
Forum

dziwne myśli


Gość mkarola

Rekomendowane odpowiedzi

Mam natrętne myśli, że jestem zła i ogólnie na tle religijnym. Chociaż przecież wiadomo, że nie chce tego a wmawiam sobie to i czasami już sama nie wiem- to mnie najbardziej przeraża, wtedy zaczynam panikować, płakać . Myśle o tym całymi dniami, bo tak boje sie że moge byc zła. Robię jakieś zakłady po to zeby pokazać ze tego nie chcew stylu: jak czegoś nie zrobie to będe z diabłem czy coś, a bardzo tego nie chce i boję sie takich tematów. Np coś typu jak wejde do pokoju to bede z diabłem a wiadomo że wcale tego nie chce. Ostatnio np zdarzyło mi sie przypadkiem z odruchu stawić tam noge i byłam zrozpaczona. Dzisiaj skakałam 1000 razy chociaż nogi mnie juz bolały z powodu takiego zakładu. Ostatnio byłam 2 razy u spowiedzi z tego wszystkiego ale i tak nie mam spokoju, ciągle sie boje i wiem że znowu niedługo pójde. Nie moge normalnie funkcjonować. Co ja moge zrobić? Mam 17 lat i całe życie przed sobą. Jak byłam mała też miałam takie różne mysli ale w tematach których teraz już sie nie boje bo wiem że są bezpodstawne- np że mam zostać zakonnicą czy się zabić itd Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...