Skocz do zawartości
Forum

Tycie po tabletkach na nerwicę; (((


5798

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was mam 25 lat mam nerwicę lękowa i biorę na nią paroxinor atarax alpragen i propranolol nie dam rady odstawić tych leków bo od razu czuję nerwy depresje i nie wyjdę nawet do ludzi A mam 17 miesięczna córeczkę każdy mi mówi że jestem gruba płakać mi się chce ważne 65 kg A jem bardzo mało .Dzisiaj nie zazyłam tabletki na depresje to chodziłam smutna .Niekiedy partner chce współżyc A ja nie mam ochoty po tych tabletkach jeszcze mnie zostawi płakać mi się chce bo jestem w ciężkiej sytuacji jak ktoś ma podobne problemy to proszę napisać pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czy rzeczywiście przytyła Pani po tabletkach na nerwicę? Jeśli skutkiem farmakoterapii jest znaczny przyrost wagi, można porozmawiać z lekarzem psychiatrą, by rozważył zmianę leku. Jest naprawdę duży wybór antydepresantów, które nie powodują tycia, a nawet wręcz przeciwnie - chudnie się na nich, gdyż często skutkiem ubocznym jest jadłowstręt i/lub brak apetytu. Ponadto pojawił się u Pani kolejny problem - spadek libido. Antydepresanty niestety mocno upośledzają sferę seksualną. Jeśli jednak źle się Pani czuje na tych lekach - tyje Pani, nie ma ochoty na seks - proszę porozmawiać ze swoim lekarzem i zastanowić się, czy nie można byłoby zmienić leków. Warto też rozważyć psychoterapię. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...