Skocz do zawartości
Forum

Nerwica , depresja a może choroba?


Kqly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od początku wakacji mam stany podgorączkowe po 37.4 w ciągu dnia temperatura zmienia mi się kilka razy. Do tego doszedł brak apetytu i utrata wagi ok 5kg. Zaczęły mi wypadać włosy na całym ciele (dodam że mam 18 lat). Bóle brzucha coś jak kolka nie ustępujące po lekach rozkurczowych i przeciwbólowych. Problemy z pamięcią i koncentracją , bóle szyi.
Bóle w kroczu i zmiana twardości jąder podczas temperatury.

Pocenie dłoni i stóp w dzień ( nigdy mi się nie pociły) i poty nocne ( nie aż takie że musze zmieniać koszulkę ale powodują dyskomfort i wilgotne łóżko.

Zaczęło się chodzenie po lekarzach.
Lekarz rodzinny zrobił morfologie i mocz stwierdził że jestem zdrowy a temperatura ciała 37.4 to normalna temp. człowieka w lato.

Poszedłem prywatnie do internisty, zlecił RTG klatki , usg brzucha i moszny.
Wszystko w normie

Prywatna wizyta u urologa , stwierdził że mam zapalenie prostaty chociaż nie odczuwam żadnych objawów ( w wieku 18 lat zapalenie prostaty ? ) Przepisał masę leków za 300zł i do kontroli 27 wrzesnia.

Na szyi pojawiły się twarde ruchome węzły chłonne , dostałem skierowanie na szpital
Opowiedziałem o wszystkich objawach i zostałem przyjęty.

Na początku badanie krwi , na nastepny dzien krew na czczo i mocz(wyniki w normie)

EKG również chociaż odczuwam co jakiś czas jakby spowolnienie serca lekki ucisk aż do gardła i nagle takie 2-3 mocne uderzenia które czuć aż w karku.

USG węzłów wykazało powiększenie w innych czesciach ciała wyniki dodam w zdjeciu

Dzisiaj wypisali mnie ze szpitala twierdząc że jestem zdrów, chociaż wczoraj zwijałem się z bólu brzucha nawet po podaniu paracetamolu 100ml dożylnie.

Rodzina twierdzi że mam depresje albo nerwicę.
Ja sam w sobie czuję że psychicznie ze mną jest w porządku , z wielka chęcią wyszedłbym na rower albo na spacer ale po prostu fizycznie czuję że nie mam siły.

Byłem u psychologa po 2 wizytach stwierdził że fajnie się ze mną rozmawia i raczej nie podejrzewa jakiś zaburzeń , już sam nie wiem co robić

monthly_2016_09/nerwica-depresja-a-moze-choroba_4144.jpg

monthly_2016_09/nerwica-depresja-a-moze-choroba_4145.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...