Skocz do zawartości
Forum

zawroty głowy a niski cukier+nerwica


Gość dzmeria

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Od kilku miesięcy mam zawroty głowy, chodzę śpiąca, ciągle ziewam. Zrobiłam badania krwi, wyszedł niskawy poziom glukozy (norma od 60 , ja mam 56). Hemoglobina i żelazo w porządku. Ponad to podwyższone OB (ale mam problem z zębem więc pewnie od tego). Lekarz zalecił ponowne badanie glukozy, zrobiłam za 2 tygodnie. w tym czasie unikałam słodyczy, aby cukier za bardzo nie skakał. uwielbiam słodycze i wczesneij jadłam ich bardzo dużo. Odebrałam wyniki i cukier wyszedł 63, ponad to coś podwyższone w trzustce, ale nie znam się na tym. Do tego cholersterol za wysoki (norma do 200, ja mam 230). TSh w porządku. Lekarz zalecił dietę, ale zawroty głowy pozostały. Dodam że leczę si e na nerwicę lękową citalem 20mg na dzień, ale zawroty znacznie się zwiększyły od jakiegoś czasu, a nie zmieniałam dawkowania tego leku. Bardzo się niepokoje co się dzieje. Moja mama choruje na cukrzyce (hiperglikemie). Czy w moim przypadku wystarczy zmiana diety?? Czy to mozliwe, że zawroty są od nerwicy ?(ostatnio miałam rzeczywiście więcej stresów....)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...