Skocz do zawartości
Forum

kłócie serca i ból nerwica


5798

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was ostatnio się strasznie zdenerwowałam bo się pokłóciłam i zaczęło mnie kuć pod sercem a potem mnie zabolało serce skończyłam 25 lat lecze się na nerwicę i nie umiałambyn żyć inaczej bez tabletek byłam ostatnio u kardiologa bo miałam arytmie serca i on mi powiedział ze nie ma sensu zakładać holtera bo nie widzi arytmi i żebym propranolol brała doraźnie A ja nie potrafię go odstawić wogule mam czarne myśli ze dostanę zawału lub udaru oś czego to serce mogło zabolec? ??

Odnośnik do komentarza
Gość andrzej30

Cześć to na tle nerwowym mam to samo leczę się na nerwicę a od jakiegoś tygodnia odczuwam kłucia i mocne bicie serca po lewej stronie.Byłem u rodzinnego dostałem hydroxyzyne w syropie i mam pić jak pojawią się objawy.Do tego melisa i dziurawiec w postaci herbatek i dużo ruchu ma pomóc a jak będzie to zobaczę.A co do wmawiania sobie chorób to też tak mam jak mi serce zaczeło mocno bić w nocy obudziłem się to od razu myśli,że zawał albo coś gorszego od razu miałem do kardiologa lecieć prywatnie na drugi dzień ale raczej nie ma powodu powiedziała mi lekarka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...