Forum Nerwica

kłócie serca i ból nerwica

5798

5798

Witam Was ostatnio się strasznie zdenerwowałam bo się pokłóciłam i zaczęło mnie kuć pod sercem a potem mnie zabolało serce skończyłam 25 lat lecze się na nerwicę i nie umiałambyn żyć inaczej bez tabletek byłam ostatnio u kardiologa bo miałam arytmie serca i on mi powiedział ze nie ma sensu zakładać holtera bo nie widzi arytmi i żebym propranolol brała doraźnie A ja nie potrafię go odstawić wogule mam czarne myśli ze dostanę zawału lub udaru oś czego to serce mogło zabolec? ??

162351 5798 Kobieta, 25 lat, kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~andrzej30

~andrzej30

Cześć to na tle nerwowym mam to samo leczę się na nerwicę a od jakiegoś tygodnia odczuwam kłucia i mocne bicie serca po lewej stronie.Byłem u rodzinnego dostałem hydroxyzyne w syropie i mam pić jak pojawią się objawy.Do tego melisa i dziurawiec w postaci herbatek i dużo ruchu ma pomóc a jak będzie to zobaczę.A co do wmawiania sobie chorób to też tak mam jak mi serce zaczeło mocno bić w nocy obudziłem się to od razu myśli,że zawał albo coś gorszego od razu miałem do kardiologa lecieć prywatnie na drugi dzień ale raczej nie ma powodu powiedziała mi lekarka.

~andrzej30

~andrzej30

Ja też tak mam i nie wiem co z tym robić jak mam gdzieś iść sam to się boję że zemdleję,nie będzie miał mi kto pomóc itp.

mgr Kamila Krocz

mgr Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

5798, czy oprócz leków lekarz nie zaproponował Ci konsultacji z psychologiem/psychoterapeutą albo nie zasugerował, żebyś skorzystała z terapii?

100945 mgr-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin