Skocz do zawartości
Forum

Nerwica Zaleczona


Gość Pat221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podzielę się z wami swoją Długą drogą przez nerwicę I sposobach zaleczenia jej mam nadzieje ze to wielu z was pomoże.

Otóż moja przygoda z ta "kulą u nogi" zaczęła się jakieś 5 lat temu pod wpływem wielkiego stresu połączonego ze szokiem nie będę wchodził w szczegóły, Na początku przeżyłem wszystkie dolegliwości (bóle w klatce kołatania serca ataki paniki duszności zawroty głowy mdłości itd) nieustanne chodzenie po lekarzach a wyniki jak u noworodka psychiatra oczywiście na łatwiznę skierowania do psychiatryka i to właśnie po wizycie postanowiłem Walczyć z ta chorobą cały swój czas poświęcałem żeby się czymś zająć i o tym nie myśleć czy to nadgodziny w pracy czy basen siłownia czy inne aktywności bo to wszystko siedzi w naszej głowie a tak naprawdę nic nam nie jest udało się nie było łatwo objawy dawały o sobie znać ale trzeba je po prostu całkowicie zignorować najgorsze dla osób chorych jest zamknięcie się w domu!!! tak jak wyżej pisałem udało się ale niestety tylko zaleczyć bo wieczorami tylko przed spaniem kilka drobnych objawów jest jeszcze ale da się z tym żyć !.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...