Skocz do zawartości
Forum

dziwne objawy


Gość madc

Rekomendowane odpowiedzi

witam
mam 35 lat i mieszkam w uk, od roku mam dziwne objawy tzn zawsze bylam nerwowa i przed rokiem mialam duzo stresu, smierc bliskich, problemy u meza w pracy itd ale od pol roku jest ok
kreci mi sie w glowie, mam nieostre widzenie tzn takie migotanie, bol a raczej klucie w klatce, bol glowy pulsujacy,a teraz doszzlo sztywnienie lewej strony ciala, od karku do nogi ale tylko z lewej strony, miewam ataki paniki, nogi z waty i wewnetrzny niepokoj choc nie mam stresow, wypadaja mi wlosy
ekg w porzadku, usg jamy brzusznej w porzadku, krew, mocz ok, brak nadcisnienia w oczach
na ataki paniki, nadcisnienie i szybki puls dostalam bisoprolol 5mg betabloker i pomaga ale reszta objawow wciaz jest ze mna i co raz tego wiecej, choc nie wszystkie wystepuja na raz np pare dni kluje mnie klatka potem sztywnieje lewa strona ciala na pare dni przy tym sa migotania w oczach itd
czy to tylko nerwica? czy powinnam zrobic jeszcze jakies badania? czy to moze byc jakas inna powazniejsza choroba np guz lub cos neurologicznego? doktor w uk mowi ze przy guzie bolalaby mnie strasznie glowa a tak nie jest i nie wyslal na tk, czy powinnam ich @dusic@ o jakies jeszcze badania czy na tej podstawie mozna stwierdzic ze to nerwica?
dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza

dodam ze za kazdym razem kiedy mialam atak paniki trafialam do szpitala bo wzywalam karetke ale zawsze ekg w normie, ostatnie tylko udalo mi sie przeczytac wiec zrobilam fotke i w momencie ataku mialam zrobione 2 jedno po drugim, 1 wyszlo ekg nieprawidlowe, powiekszenie prawego przedsionka, nalezy rozpatrzec przerost lewej komory, 2ekg gdy juz bylam spokojniejsza ale wciaz w ataku paniki wykazalo tachykardia zatokowa, prawdopodobnie powiekszenie lewego przedsionka, po za tym wczesniejsze ekg ktorych bylo chyba z 8 przed atakiem nie wykazaly nieprawidlowosci

Odnośnik do komentarza

Dodam ze miałam tez okres niejedzenia tzn przez jakies 2 mies w ogole nie czułam głodu prawie nie jadłam schudłam 9 kg ale już jest ok od maja, jem normalnie i nie chudnę , miałam cos w rodzaju ibs i obsesje na sprawdzanie koloru i konsystencji kału choć badania były w normie. Na szczęście już mi przeszła ra obsesja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...