Skocz do zawartości
Forum

Jak odrużnic nerwice od choroby


Gość Krzysko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysko

Hej. Ma podobno nerwice w która chyba nie wierze co ciągle cos mnie boli cos dokucza,chodze po lekarzach którzy nic nie znajduja,jedyna sprawa która wyszła z wyników to crp 8,9 i mniejsze i wieksze od roku a przyczyn nie znam,teraz zacząłem pluc flegma z nosa z krwia(mam cos z zatokami)boli mnie ciągle głowa nad oczami tak jak by oczy cos uciskało brak koncentracji obraz czasami mi sie rozmazuje chodze poddenerwowany,druga sprawa to to,że w nocy przebudza mnie ból pleców mam uczucie ja by mi cos naciskało na dół mostka i wmawiam se raka,zreszto ciagle se wmawiam raka, Czesto mam uczucie gorąca w ramionach poty gorąca w stopy, Serce mi wariuje czasami,Lęk,że strace przytomnosc. Byłem u wielu specjalistów i nic. I jeszcze gardło mnie boli i mam dziwne uczucie jak bym mial zwęrzony przełyk. Przepraszam za nie spójnosc zdan ale orłem w szkole nie bylem. Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza

Nie chciałabym Cie obrazić, ale mi to wygląda na hipochondrie w związku z uczuciami jakby ciągle Ci coś delegało. Z drugiej strony ciągle uczucie zdenerwowania czy paniki mogą po części świadczyć o stanach nerwicowych. Polecam umówienie się z psychologiem, psychiatra, oni nie gryzą, a skoro większość lekarzy Ci nie pomogła może to coś da. Powodzenia. ;)

Odnośnik do komentarza

Hej ..moj problem zaczal sie rok temu..zaczelam odczuwac zawroty glowy ktore utrzymywaly sie przez tygodnie i miesiace zrObilam Tk i glow i rezonans.Badania nic nie wykazaly.Mialam najgorsze mysli ze guz.stwardnienie itp choroby.Po czasie dolegliwosci przeszly.W tym roku w lutym mialam dolegliwosci żoładkowe bole brzucha uczucie pelnosci w momencie gdy nic nie jadlam a gdy zjadłam bol brzucha. niekiedy bylo tez przy tym oslabienie mimo tego ze bylam najedzona. Poszlam zrobilam badania USG brzucha i endoskopie .Badania nic nie wykazaly.Pozniej dolegliwosci przeszly.Teraz od 2 miesiecy znowu mam dziwne uczucie oslabienia czuje sie senna i zmeczona....najwiecej energi mam na wieczor w momencie kiedy ide spac. Poszlam do lekarza zrobilam badania ekg krew wszystko dobrze.Mimo to boje sie boje sie ze cos mi dolega...w sobote podjechalam na swiateczna pomoc lekarska zeby mnie ktos zbadal.Mam wrazenie ze traktuja mnie juz jak wariata.Ale ten lęk mnie wykancza.Boje sie.Mam objawy czuje to a niewiadomo co mi jest w wynikach nic niie wychodzi.Czy to nerwica lekowa ? Moze ktos ma podobe dolegliwosci?

Odnośnik do komentarza

ona299, jeśli fizycznie czujesz się źle, ale wyniki badań niczego nie pokazują, niewykluczone, że to coś z rodzaju zaburzeń lękowych. Niemniej jednak drogą wirtualną nie da się postawić diagnozy. Zachęcam Cię do konsultacji psychiatrycznej, w czasie której jest szansa postawić rzetelną diagnozę i zaproponować odpowiednie leczenie, jeśli te okaże się konieczne. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...