Skocz do zawartości
Forum

Proszę o pomoc ..


Gość Michał999.p

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał999.p

Mam 24 lata . Wcześniej miałem bóle po lewej stronie brzucha oraz mdłości zawroty głowy i uderzenia gorąca. Lekarz zrobił badania krwi i były ok oraz kolonoskopie która też wyszła ok . Stwierdził NERWICĘ. Biorę Gabapentin Teva bóle po lewej stronie znikły i z brzuchem jest ok,aczkolwiek boli mnie prawa pierś te małe zgrubienia oraz mam klocia po prawej stronie rzeber. Prawa pierś ból rwacy ciągnący . Lekarz nie stwierdził guza ani nic podejrzanego i ze mam to zostawić. Proszę o pomoc jakie badanie mogłoby sprawdzić czy wszystko jest ok dodam jeszcze ze gardło mam strasznie brzydkie. Dziękuję za fatyge i odpowiedz w mojej sprawie .

Odnośnik do komentarza

Michał999.p, podejrzewam, że Twoje dolegliwości mogą być konsekwencją nerwicy, która naprawdę potrafi płatać figle. Oczywiście, możesz zrobić dodatkowe badania, skoro czujesz dyskomfort po prawej stronie ciała, ale niewykluczone, że lekarz ma rację, twierdząc, że nie widzi nic niepokojącego i przypisując objawy nerwicy. Jeśli następnym razem znowu poczujesz ten nieprzyjemny ciągnący ból po prawej stronie, postaraj się pomyśleć o czymś przyjemnym, wziąć głębokie oddechy i zrelaksować się. Nie panikuj, że stanie Ci się coś złego. Nerwica "chce", byś tak myślał i się bał. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...