Skocz do zawartości
Forum

Czy to problem z nerwami?


Gość patryko995

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patryko995

Witam,mam 21lat. Zmagam się z problemem ciąglego zmęczenia, senności, pogarszający sie wzrok (w zależności od dnia)-badania u okulisty wyszły dobzre , światłowstręt, często spięty kark, czuje puls w głowie oraz odczuwam pewną niestabilność gdy zamkne oczy. A wszystko to zaczęło się blisko 2 lata temu gdy raz zemdlałem(badania CT,kardiolog,neurolog i jescze paru-wsysztko ok) i za jakiś czas odczułem ze zemdleje ponownie i w ciągu paru minut wszystko się odwróciło od tamtej pory zaczęły się te objawy. Często samopoczucie zależy od dnia raz jest lepiej raz gorzej. Robię badania okresowe do pracy i w nich wychodzi wszysko dobzre. Stąd moje pytanie czy to wszystko moze zależeć od nerwów i jak sobie z tym radzić?

Odnośnik do komentarza

JEst duża szansa ze to przez nerwy, moja siostra miała coś takiego że jak miała bardzo duzo stresu w danym dniu to mdlała tak po prostu, szczególnie jak gdzieś dłuzej stała, raz zemdlała w autobusie, badania miała ok i wyszło ze to przez stres, może spróbuj jakiś ziołowyc leków które cie lekko uspokoją, dobry jest nervomix control, sama go biorę szczególnie przed okresem, bo mam wtedy niezłe huśtawki nastroju i łatwo mnie wyprobwadzić z równowagi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...