Skocz do zawartości
Forum

ratunkuuu !


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 26 lat i od jakiegos czasu zmagam sie z dosc dziwnym problemem. Otóż czasami mam napady dziwnych lekow dotyczących swojego stanu zdrowia nie powiem bo od jakiegos czasu nie czuje sie najlepiej bo ciagle coś mi dolega.. ale jak zaczne o tym wszystkim myslec to wpadam w panike ze umre szybko co bedzie z moimi dziecmi jak one sobie poradza bo sa malutkie itp raz wpadlam w taka panike ze cala sie trzęslam nie moglam zasnac mialam problemy z oddychaniem i moj ex zadzwonil po karetkę bo nie moglam się ogarnąć... dosyć czesto mam takoe napady ze boje sie iść spac ze juz sie nie obudze... juz nie wiem co mam robic ciagle mam zmiany nastroju i w ogole nic mi sie nie chce... ;(

Odnośnik do komentarza

Witaj. To, że coś boli zdarza się. Trzeba spokojnie poczekać, poobserwować. Znam takie stany lękowe. Sama przez nie przeszłam. Żyłam z nimi dosyć długo. Ponad 20 lat. Reaguję więc, kiedy czytam, że ktoś ma podobne dolegliwości. Nawet zaczęłam pisać bloga na ten temat. Zapraszam Cię do czytania. Jeśli mogę dać wskazówkę na szybko.
To co się dzieje z tobą to tak naprawdę tylko Twoje myśli. Podświadomość tobą kieruje. Skumulowało się tam(podświadomość) tysiące myśli, które Cię nękają. Trzeba je tylko opanować. Znajdź dla siebie 15 minut czasu. Może być nawet mniej. Usiądź w ciszy, zamknij oczy i "posłuchaj" swoich myśli. Spróbuj znaleźć przerwę między jedną i drugą. Rozluźnij przy tym ciało. Mięśnie. Tak się zaczyna wyciszanie. Medytowanie. Mnie skutecznie pomogło. O medytowaniu posłuchaj na youtube. Działaj. Próbuj. Jeśli nie zrobisz nic nerwica może przybrać silniejszą postać. Anna

Odnośnik do komentarza
Gość patata

Jej mam to samo u mnie problem zaczely sie rok po urodzeniu pierwszej corki od 6'miesiecy wariuje chodze po lekarzach mam zawroty glowy bole w glowie scisk w gardle czasem nie moge oddychac boje sie spac kazdyvdzien to dla mnie koszmar :( wyniki badan ok a ja coraz gorzej sie czuje :( odezwij sie to porozmawiamy jesli chcesz

Odnośnik do komentarza

Hej .. Nie wiem czy dobrze trafia z tematem tutaj ale chyba tak czytając poprzednie wypowiedzi. Otóz moj problem zaczal sie rok temu..zaczelam odczuwac zawroty glowy ktore utrzymywaly sie przez tygodnie i miesiace zrObilam Tk i glow i rezonans.Badania nic nie wykazaly.Mialam najgorsze mysli ze guz.stwardnienie itp choroby.Po czasie dolegliwosci przeszly.W tym roku w lutym mialam dolegliwosci żoładkowe bole brzucha uczucie pelnosci w momencie gdy nic nie jadlam a gdy zjadłam bol brzucha. niekiedy bylo tez przy tym oslabienie mimo tego ze bylam najedzona. Poszlam zrobilam badania USG brzucha i endoskopie .Badania nic nie wykazaly.Pozniej dolegliwosci przeszly.Teraz od 2 miesiecy znowu mam dziwne uczucie oslabienia czuje sie senna i zmeczona....najwiecej energi mam na wieczor w momencie kiedy ide spac. Poszlam do lekarza zrobilam badania ekg krew wszystko dobrze.Mimo to boje sie boje sie ze cos mi dolega...w sobote podjechalam na swiateczna pomoc lekarska zeby mnie ktos zbadal.Mam wrazenie ze traktuja mnie juz jak wariata.Ale ten lęk mnie wykancza.Boje sie.Mam objawy czuje to a niewiadomo co mi jest w wynikach nic niie wychodzi.Czy to nerwica lekowa ? Moze ktos ma podobe dolegliwosci?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...